Kursuste nimekirjad | Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond
AAA

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2 - 116-121, 51014, Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51003, Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51014, Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, III korrus, ruumid 309-352, 51014, Tartu
  • kultuuriteaduste ja kunstide instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003, Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090, Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    (+372) 435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004, Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003, Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a, ruum 29, 50103, Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36, ruum 301, 51003, Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 4-A315, 51009, Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409, Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20, 50409, Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307, Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012, Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411, Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411, Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003, Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 51014, Tartu, Eesti
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5-205, 51014, Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46-208, 51014, Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618, Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi tn 1, 50411, Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411, Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b-134, 51010, Tartu
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5702
    Faculty address: 
    W.Struve 1, 50091, Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5581
    Faculty address: 
    Lossi 38, 51003, Tartu
  • Eesti geenivaramu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010, Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51014, Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Tugiüksused
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090, Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51014, Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014, Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17-114, 51014, Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • teadus- ja arendusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6192
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003, Tartu
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruum 210, 50090, Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6215
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090, Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51014, Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    +372 737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    +372 740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    +372 730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    +372 731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    +372 737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a-106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2 - 116-121, 51014, Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51003, Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51014, Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, III korrus, ruumid 309-352, 51014, Tartu
  • kultuuriteaduste ja kunstide instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003, Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090, Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    (+372) 435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004, Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003, Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a, ruum 29, 50103, Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36, ruum 301, 51003, Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6310
    Faculty address: 
    Narva mnt 4-A315, 51009, Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409, Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20, 50409, Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307, Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012, Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411, Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411, Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003, Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 51014, Tartu, Eesti
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5-205, 51014, Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46-208, 51014, Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618, Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi tn 1, 50411, Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411, Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b-134, 51010, Tartu
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5702
    Faculty address: 
    W.Struve 1, 50091, Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5581
    Faculty address: 
    Lossi 38, 51003, Tartu
  • Eesti geenivaramu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010, Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51014, Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Tugiüksused
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090, Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51014, Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014, Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17-114, 51014, Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • teadus- ja arendusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6192
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003, Tartu
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruum 210, 50090, Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6215
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090, Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51014, Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    +372 737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    +372 740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    +372 730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    +372 731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    +372 737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a-106, Tartu

Kursuste nimekirjad

Kursuste nimekirjad alates sügissemestrist 2016/2017

 

I kursus

I rühm

  1. Johanna Õun
  2. Karoliina Vahenõmm
  3. Martin Toomas Sõmera
  4. Josefina Marii Sink
  5. Lisette Reinvars
  6. Aleksandr Popov
  7. Karl-Sander Nool
  8. Käroliis Lutsar, rühmavanem (karoliis.lutsar [ät] gmail.com)
  9. Brait Auspere
  10. Elise Keskpaik
  11. Kaspar Leppsalu
  12. Evelin Kondratjeva
  13. Maria Jemeljanova
  14. Iris Ivan
  15. Grete Eivak
  16. Kristiina Averin
 

 

II rühm

  1. Merilin Väärtnõu
  2. Ando Vaan, rühmavanem (ando.vaan1 [ät] gmail.com)
  3. Anna-Viktoria Timejeva
  4. Nikita Šuvalov
  5. Maria Šimuk
  6. Merit Rebase
  7. Epp Poom
  8. Mart Pajula
  9. Rasmus Mälton
  10. Kriss-Mariin Lusti
  11. Elsa Mai Leedo
  12. Helene Kohv
  13. Kadi Koemets
  14. Karl-Martin Karnö
  15. Renet Joosep Järv
  16. Tamara Hlevno
  17. Anett Ehrberg
  18. Anna-Maria Ardla
 

 

III rühm

  1. Jaanus Väljamäe
  2. Kristina Ussova
  3. Aljona Ussova
  4. Andri Uibo
  5. Kaspar Plaat
  6. Tõnis-Torm Nöps
  7. Alice Klaus
  8. Liisa Ansip, rühmavanem (liisaansip [ät] gmail.com)
  9. Erik Haldna
  10. Elis Tiivoja
  11. Darja Sussareva
  12. Laura Schilf
  13. Claudius Franz Richard Rammul
  14. Pille-Riin Paas
  15. Berit Mägi
  16. Triinu Johanna Lume
  17. Regina Laur
  18. Janne Ingland
 

 

IV rühm

  1. Kristin Vähi
  2. Sandra Undla
  3. Ilja Tihhomirov
  4. Mari-Liis Saar
  5. Katre Raiend
  6. Sten Petrov
  7. Marika Pajula
  8. Hanna-Friida Konks
  9. Kairiin Lillepuu
  10. Nora Küüts
  11. Kaarel Koel
  12. Eveli Kallas
  13. Fred Jädal
  14. Artur Bozikjan, rühmavanem (artur.bozikjan [ät] gmail.com)
  15. Taavi Arakas
  16. Marit Würtenberg
 

 

V rühm

  1. Laura Vinogradov
  2. Maarja Tamleht
  3. Kerli Kubri
  4. Pavel Uibukant
  5. Valeria Tihhomirova
  6. Annabel Sagen
  7. Olger Müürsepp
  8. Sven Saaremõts
  9. Triin Olde
  10. Lisbet Jalakas
  11. Angelina Strelkova
  12. Annika Saar
  13. Ralf Raava, rühmavanem (raavaralf [ät] gmail.com)
  14. Paul Eric Peil
  15. Karine Pajo
  16. Ragne Mõisama
  17. Laura Greete Luide
 

 

VI rühm

  1. Madli Viiul
  2. Veera Tychkova
  3. Rasmus Tensing, rühmavanem (rasmus.tensing [ät] gmail.com)
  4. Natalja Kudinova
  5. Mikael Bezljudov
  6. Gleb Stepanov
  7. Svenno Saan
  8. Adelheid Päi
  9. Kätlin Peetsalu
  10. Pille-Riin Paavo
  11. Silvio Meskat
  12. Kristel Loorits
  13. Kadri-Hebo Kukumägi
  14. Kristo Klaus
  15. Kelli Kritt
  16. Taissia Belozjorova
 

 

VII rühm

  1. Paula-Johanna Viilop
  2. Maria Tähepõld
  3. Aleksandra Tihhomirova
  4. Karl August Ruusalepp
  5. Kärt Maria Tamme
  6. Kristiina Paju - kursusevanem (kristiina.paju1 [ät] gmail.com)
  7. Hendrik Rull
  8. Elisabet Ottas
  9. Seelika Sonnberg
  10. Diana Ränk
  11. Karl Robert Põlder
  12. Helga Paulsen
  13. Hanna-Liina Paat
  14. Pavel Mogutov
  15. Laura Loktev
  16. Anna Golubeva
  17. Alfred Georg Klamas
  18. Toora Alliksoo, rühmavanem (toora.alliksoo [ät] gmail.com)
 

 

VIII rühm

  1. Mart Veerus
  2. Brita Tuvi
  3. Emili Telliskivi
  4. Irina Solomina
  5. Jonne Rooma
  6. Merit Puustusmaa
  7. Liisi Pastimäe
  8. Erli Mat
  9. Nikolai Matvejev
  10. Max Linnamägi - rühmavanem (maxlinn94 [ät] hotmail.com)
  11. Oleg Kraus
  12. Sten Kaldmaa
  13. Jelena Forsby
  14. Janar Bachmann
  15. Mari-Anne Philips
  16. Maria Leping
  17. Tanel Visnapuu
 

 

IX rühm

  1. Anna Maria Vassiljeva
  2. Krõõt Treial
  3. Mirjam Tamm
  4. Hendrik Sobi
  5. Raivo Rohtla
  6. Kadri Ann Prass
  7. Elina Parkassevitš
  8. Marine Oganesjan
  9. Tatjana Marhivka
  10. Taur Lillestik, rühmavanem (taur.lillestik [ät] gmail.com)
  11. Merili Kraus
  12. Maria Kisseljova
  13. Helen Kasemaa
  14. Anna Marie Jüriväli
  15. Katri Helena Janno
  16. Kaarel Ernits
  17. Merili Jauk
 

 

X rühm

  1. Risto Valk
  2. Gristiin Tahker
  3. Anna-Marija Sljusartšuk - rühmavanem (maria.slyusarchuk [ät] gmail.com)
  4. Siim Christian Reppo-Sirel
  5. Juri Popov
  6. Otto Palu
  7. Grete Lisette Nõmmiste
  8. Eneli Maranik
  9. Karl-Erik Lett
  10. Anu Korsar
  11. Aana-Liisa Kaste
  12. Bert Kasemaa
  13. Eva-Lotta Jürgenson
  14. Laura Jakobson
  15. Viktoria Filippova
  16. Anna Averkina
  17. Orkhan Aliyev
 

 

XI rühm (inglisekeelne)

  1. Anna Maria Jalava
  2. Heidi Katariina Kanerva
  3. Solmu Nestori Laaksonen
  4. Sonja Maria Milaja Luomakoski
  5. Jenni Maria Marjamäki
  6. Markus Antti Juhani Mieskolainen
  7. Iida-Sofia Katriina Orre
  8. Johanna Irene Panula
  9. Joel Jari Antton Pöysä - rühmavanem (joel.poysa [ät] gmail.com)
  10. Meri Rosaliina Elisabet Räihä
  11. Hege Elina Tiik
  12. Agatha Elisa Nunez Doyle (ainult meditsiiniajalugu)

 

XII rühm (inglisekeelne)

  1. Tuula Maura Marjaana Jokela
  2. Assel Kozhayeva
  3. Ida Lina Lindenschmidt
  4. Väinö Valdemar Loijas
  5. Johanna Hannele Löyhkö
  6. Paula Kaarina Mattila
  7. Nicolas Robert Nietosvaara
  8. Wilhelm Jaan Lothar Pantzerhielm Tönisson
  9. Aleksi Johannes Korpi
  10. Nora Kristina Pyykkö - rühmavanem (nora.pyykko [ät] gmail.com)
  11. Tiia Marika Simonen
  12. Valtteri Jonatan Viskari
  13. Charlotte Nass (ainult meditsiiniajalugu)
  14. Agatha Elisa Nunez Doyle (ainult põetus)
 
 

 

II kursus

I rühm

  1. Polina Tšelnokova
  2. Karina Gussarova
  3. Anastassia Agar
  4. Sisi Carmen Haamer
  5. Karl Jõeste
  6. Loviisa Lees
  7. Elis Maria Avvo
  8. Kristina Gergeljuk
  9. Kristin Kont
  10. Maret Lond
  11. Holger Post
  12. Meeri Rahn - Rühmavanem (meeri.rahn [ät] gmail.com)
  13. Marius Saak
  14. Agnes Äkke
  15. Evelina Gretško
  16. Maarja Niinemets

 

II rühm

  1. Kristjan Kingo
  2. Laura Lisel Koppel
  3. Rait Bessonov - Kursusevanem (rait.bessonov [ät] gmail.com)
  4. Liisa Loigu
  5. Raul Volmer
  6. Kaisa Sander
  7. Laura Rähni
  8. Eva-Lotta Kooskora
  9. Liis Luude
  10. Mariethe-Piret Niglas
  11. Margit Raud
  12. Elena Selge
  13. Liis Trauser
  14. Kirsi Heilikki Hauhia
  15. Polina Piskoppel - Rühmavanem (ppiskoppel [ät] gmail.com)

 

III rühm

  1. Aet Abramson
  2. Marleen Inselberg
  3. Annika Liiv
  4. Markus Kiili
  5. Birgit Allmere
  6. Aleksandr Juškov
  7. Kaspar Kolberg
  8. Markus Laars
  9. Helen Lokke - Rühmavanem (helenlokke [ät] gmail.com)
  10. Kristina Morozjuk
  11. Vladislav Põrjajev
  12. Rene Rätsep
  13. Ringo Lennart Teesaar
  14. Dagny Viks
  15. Inger Liis Kroonmaa

 

IV rühm

  1. Elisabeth Tamm
  2. Ksenija Bidžanova
  3. Laura-Maria Magdaleena Ilottu - Rühmavanem (laura.ilottu [ät] hotmail.com)
  4. Laura Jõgeda
  5. Karl Gregori Kadatski
  6. Anneli Kripsaar
  7. Liis Noormets
  8. Karl Pohla
  9. Piret Sinimäe
  10. Marit Uuetoa
  11. Anastassia Falovskaja
  12. Henri Maalmann
  13. Greete Riimaa
  14. Anna Pjasta
  15. Entoni-Timmo Käärt

 

V rühm

  1. Lidia Gerhard
  2. Rei Meier
  3. Joosep-Henrich Soone
  4. Karin Eilmann
  5. Gerli Krjukov - Rühmavanem (gerli.krjukov [ät] gmail.com)
  6. Elis Liblik
  7. Mariann Liigand
  8. Miriam Nurm
  9. Aleksandr Poljašov
  10. Hanna Rimm
  11. Olesja Zorina
  12. Katrina Valdma
  13. Kristiina Veetõusme
  14. Tarmo Tikk - ainult med. mikrobioloogia
  15. Triin Muug - ainult med. mikrobioloogia

 

VI rühm

  1. Gleb Klimenkov
  2. Riste Kaaret
  3. Anne Lille
  4. Diana Talimaa
  5. Kati Feldschmidt
  6. Kristo Kasepalu
  7. Hellery Kender - Rühmavanem (hellery [ät] kender.ee)
  8. Karel Uhs
  9. Ian Martinson
  10. Patrik Nõlvak
  11. Pille Poola
  12. Kadri Rohtmets
  13. Julia Žoga
  14. Elsa Valdmaa
  15. Jenny-Laura Sandström
  16. Julia Bilych

 

VII rühm

  1. Jekaterina Popova
  2. Olga Korotškina
  3. Siim Sõber
  4. Helena Lill
  5. Rene Tamberg
  6. Evamaria Elisabet Keränen - Rühmavanem (evamaria.keranen [ät] gmail.com)
  7. Margareth Meri
  8. Kaisa Teele Oja
  9. Joonatan Poolma
  10. Mari-Liis Roosmann
  11. Anu Valkna
  12. Daria Raigla
  13. Darja Sotnikova
  14. Karl-Sander Kivivare, ainult med. mikrobioloogia

 

VIII rühm

  1. Ilia Gabovitš
  2. Liisi Võsa
  3. Claus Lemmik
  4. Kristel Kõomägi
  5. Anastassia Fedtšenko
  6. Ken Kilumets
  7. Jeva Skarlet
  8. Helena Mesikepp
  9. Lauri Otsmaa
  10. Christian Isaac Rubin
  11. Tuulike Valliste
  12. Risto Võsaste
  13. Ronja-Liis Tamm - Rühmavanem (ronjaliis [ät] gmail.com)
  14. Julia Sannikova
  15. Ilya Yakovlev
  16. Kirill Zlobin

 

IX rühm

  1. Darja Kovešnikova
  2. Sofia Ratmanova
  3. Džessika Teiman
  4. Andreas Rehi
  5. Aleksandra Solovjova
  6. Janika Heinväli
  7. Katariina Kisand - Rühmavanem (katariinakisand [ät] gmail.com)
  8. Laura Johanna Mettis
  9. Anett Padul
  10. Eva Martina Põder
  11. Monika Rull
  12. Joann Vana
  13. Triin Kitsemets
  14. Dmitri Bobrov
  15. Janett Treisalt

 

X rühm (inglise õppekeelega)

  1. Nicolas Jouko Antti
  2. Laura Anna Marjaana Montonen
  3. Iris Amanda Wallin
  4. Timi Leo Kalevi Kivijärvi
  5. Fredrika Josefina Blom
  6. Juuso Johannes Kähärä
  7. Anita Kristiina Kinnunen
  8. Irene Kristiina Pietiläinen
  9. Kelly Sander
  10. Mikko Kaarlo Petteri Veikkola
  11. Sami Mikael Lempinen
  12. Agatha Elisa Nunez Doyle (ainult tervisekäitumise psühholoogilised ja sotsiaalsed alused)

 

XI rühm (inglise õppekeelega)

  1. Saara Magdaleena Saarivuori
  2. Klaus Torwald Kessel
  3. Ida-Maria Annikki Forsberg
  4. Anton Oliver Sonninen
  5. Nelli Matleena Toivonen
  6. Reetta Maria Weckman
  7. Anna Vilja Lyydia Tattari
  8. Antti Ilmari Nuikka
  9. Anssi Juho Elias Kivilahti
  10. Anni Helena Kakriainen
  11. Maria-Elina Pauliina Koski
  12. Iina Sara Maria Gyldén

III kursus

I
  1. Anu Parvelo - Kursusevanem aparvelo [ät] gmail.com
  2. Michelle Mitt
  3. Raul Kohava
  4. Kelly Hiibus
  5. Kadri-Ann Volberg
  6. Getter Taal
  7. Karl Jõgi
  8. Liisa Kams - Rühmavanem liisakams [ät] msn.com 
 
II
  1. Kadri Johanson
  2. Keiti Mets
  3. Kelli Mets
  4. Birgit Vaher
  5. Prinno Tsakuhhin
  6. Sarah Ellermaa - Rühmavanem  Sarah.ellermaa [ät] gmail.com 
  7. Juhan-Mats Kuningas
  8. Veronica Rähesoo
 
III
  1. Marianne Vahtramaa - Rühmavanem mariannevahtramaa [ät] gmail.com 
  2. Kaia Soosaar
  3. Merilin Vahtra
  4. Diana Suumann
  5. Andreas Must
  6. Fidan Nadzafova
  7. Veniamin Metsa
  8. Sergei Rõbakov
 
IV
  1. Kristel Soonets
  2. Teele Kalamees - Rühmavanem teelekalamees [ät] gmail.com 
  3. Keidi Suursaar
  4. Solveig Verbu
  5. Kristi Tiimann
  6. Jaak Valdmann
  7. Kaur Valk
  8. Darja Savištšenko
  9. Silvia Tammela
 
V
  1. Veiko Lillipuu
  2. Sandra Sepp
  3. Kaija-Liis Kiidli
  4. Anette Caroline Kõre
  5. Alice Hiie - Rühmavanem alice.hiie [ät] hotmail.com 
  6. Kristel Agu
  7. Kristiine Aluvee
  8. Annika Liiv
  9. Hanna Hollman
 
VI
  1. Liisa Salin
  2. Anžela Tjuljukova
  3. Kaarel Reim
  4. Gerhard Grents
  5. Alexander Milovidov
  6. Raul Sepping
  7. Jekaterina Maizik
  8. Mariliis Jukk - Rühmavanem mariliisjukk [ät] gmail.com 
 
VII
  1. Mirjam Schasmin
  2. Mari-Liis Köst
  3. Henri Randla
  4. Pisar Pind - Rühmavanem pisarpind [ät] gmail.com 
  5. Ester Oks
  6. Lee-Matleen Õunapuu
  7. Rauno Pihlak
  8. Hannes Poolamets
 
VIII
  1. Anton Jakovlev
  2. Oleksandra Derba
  3. Romet Müür - Rühmavanem rometmuur [ät] gmail.com 
  4. Gretel -Marie Siimar
  5. Kadri Vilba
  6. Lilian Poolak
  7. Maria Vorobjova
 
IX
  1. Ann Leen Mahhov
  2. Jaana Olvet - Rühmavanem jaana.olvet [ät] gmail.com 
  3. Margaret Mikli
  4. Gerda Jürimäe
  5. Jane Liis Kaasik
  6. Helina Räbus
  7. Karolin Riips 
  8. Liis Uusküla
 
X
  1. Laura Väli
  2. Maret Laheveer
  3. Madli Sitska
  4. Signe Feodorov
  5. Uku Kruusamägi
  6. Jevgeni Šugurov
  7. Jürgen Merilind - Rühmavanem jyrgen.merilind [ät] gmail.com 
  8. Hanna Kadri Metsvaht
 
XI
  1. Aleksandr Petrojev - Rühmavanem Petroev.alex [ät] gmail.com 
  2. Katrin Puhtla
  3. Darja Krasnoumova
  4. Dmitri Stepanov
  5. Aleksandra Äri
  6. Alina Okan
 
XII
  1. Mari Arak - Rühmavanem mari.arak [ät] outlook.com 
  2. Enna Elismäe
  3. Elina Ild
  4. Andri Lõhek
  5. Elina Leis
  6. Arnold Poznahirko
  7. Jelena Rozinko
  8. Maria Tammik
 
XIII
  1. Patrick Pihelgas
  2. Maarja Talviste
  3. Kaarel Kree
  4. Mattias Suurkivi
  5. Marie Anett Meier
  6. Jens Martin Lovén
  7. Hanna Klaus
  8. Julia Maslovskaja
  9. Karl Erik Lillo - Rühmavanem karlerik.lillo [ät] gmail.com
 
XIV
  1. Karita Liivak - Rühmavanem karitaliivak [ät] gmail.com 
  2. Margot Liidemann
  3. Eliise Leismann
  4. Marie Lugenberg
  5. Boris Geiko
  6. Aleksandr Pirajev
  7. Feliks Jakovenko
 
XV
  1. Karina Vološina - rühmavanem, karinavoloshina [ät] yahoo.com
  2. Heli Ahtiainen
  3. Anton Rjabkov
  4. Getter Kala
  5. Anaid Hanzatjan
  6. Riin Nõukas
  7. Aleksei Redjolkin

XVI

  1. Magnus Oskari Erlingsson - rühmavanem, Magnus.Erlingsson [ät] iki.fi
  2. Emilia Krista Maria Piispanen
  3. Tiia Elisa Mutanen
  4. Vesa Pekka Kittelä
  5. Henri Jaakko Kultalahti
  6. Sanni Marleena Wiksten
  7. Mira Anna Sreegantham
  8. Essi Anneli Virokannas
  9. Saara Valpuri Rehn
  10. Mikko Petteri Ketolainen

XVII

  1. Anssi Johannes Vainikka
  2. Sara Wilhelmina Karlsson
  3. Ari Tapio Hännikäinen
  4. Anssi Adoga Dogood Eboreime
  5. Ana Botchorishvili
  6. Laura Hanna Maria Meriläinen
  7. Anna-Kaarina Heikintytär Koponen - rühmavanem, ankka-kaarina [ät] hotmail.com
  8. Riitta Marianne Yrjönkoski
  9. Yuki Okamoto, ainult Diagnostika alused
 
 
 

IV kursus

I rühm

  1. Steneli Johansson
  2. Kristi Kippasto
  3. Jekaterina Konstantinova
  4. Marianna Laht Marianna_9o [ät] stereo.ee (rühmavanem)
  5. Emeri Neumann
  6. Johanna Nisu
  7. Anette Rähni
  8. Kristjan Toots

 

II rühm

  1. Katri Elias
  2. Ingrid Kirs
  3. Minna Mari Lett
  4. Marta Matisen
  5. Villem Pata
  6. Hendrik Rummel
  7. Oliver Savisaar oliver.savisaar [ät] gmail.com (rühmavanem)
  8. Johannes Pärtel Truusalu
  9. Katrina Graumann

 

III rühm

  1. Krõõt Aab
  2. Anet Kibin anet.kibin [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Kaija-Liis Lattik
  4. Kärt Pajula
  5. Kristiin Resik
  6. Laura Zirel
  7. Birgit Valgemäe
  8. Laura Daniela Hackman

 

IV rühm

  1. Hanna Karoliina Kalle
  2. Olga Kiss
  3. Liina Luih
  4. Elise Lätt
  5. Simmo Tõnisson
  6. Hardi Vilt vilthardi [ät] gmail.com (rühmavanem)
  7. Mihkel Viru

 

V rühm

  1. Dmitri Anissimov
  2. Anita Kuprijanovitš anitakup [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Kerta Maripuu
  4. Alvar Olgo
  5. Erleen Piir
  6. Johanna Sepp
  7. Kirill Tammela

 

VI rühm

  1. Agnes Aadusaar
  2. Anna Dunajeva
  3. Kristin Kolts
  4. Elena Mazuruk
  5. Heleri Mürel
  6. Mariliis Räis
  7.  Ingel Soop
  8. Anna Maria Viinalass anna.maria0509 [ät] gmail.com (rühmavanem)

 

VII rühm

  1. Annabel Kongi
  2. Kati Koost
  3. Páll Kaarel Laas Sigurðsson
  4. Maris Niibek niibekmaris [ät] hotmail.com (rühmavanem)
  5. Karoliine Teelahk
  6. Aleksandra Tšitšerina
  7. Joonas Tuutma
  8. Tuljo Ööbik

 

VIII rühm

  1. Jürgen Innos
  2. Kadri Kukk
  3. Helena Lepassar
  4. Anne Must
  5. Mikk Pihlap
  6. Henry Silvet
  7. Mihkel Talvi
  8. Meeri Veelma meeriveelma [ät] gmail.com (rühmavanem)

 

IX rühm

  1. Tom Gregori Brazier
  2. Karin Salupuu
  3. Kevin Kesküla
  4. Silver Koorits
  5. Elina Osi elina.osi [ät] gmail.com (rühmavanem)
  6. Marjaliisa Palu
  7. Karl Pärn
  8. Anna Mari Tamm

 

X rühm

  1. Kadri Eerik
  2. Tea Espenberg
  3. Elina Floria
  4. Merilin Laars
  5. Jakov Saltõkov
  6. Kertu Simulask kertusim [ät] hot.ee (rühmavanem)
  7. Madli Tulk

 

XI rühm

  1. Grit Arro
  2. Jevgeni Kremm
  3. Miina Johanna Kütson
  4. Kristiina Laht
  5. Gerli Paju
  6. Beatrice Rahlin beatricerahlin [ät] gmail.com (rühmavanem)
  7. Sille Saareleht
  8. Kaari Tilga
  9. Indrek Viil

 

XII rühm

  1. Viljar Andrejev
  2. Joonas Pent
  3. Eeva Protas eeva.protas.001 [ät] gmail.com (rühmavanem)
  4. Lona-Liisa Pruks lona.pruks [ät] gmail.com (kursusevanem)
  5. Kadi Telvar
  6. Tannar Tint
  7. Marge Vaikjärv
  8. Elisa Parkkinen, ainult sõja- ja katastroofimeditsiin

 

XIII rühm

  1. Artjom Briš
  2. Eduard Harkov
  3. Roman Makarov
  4. Jevgeni Nipadistov jevgeni.nipadistov [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Ksenia Zamatajeva
  6. Aleksandra Titova
  7. Alina Vereštšagina

 

XIV rühm

  1. Reile Juhanson
  2. Liis Kibuspuu
  3. Luise Leemet luiseleemet [ät] gmail.com (rühmavanem)
  4. Maris Mõttus
  5. Edgar Stepanjan
  6. Marian Zopp
  7. Johanna Uusmaa

 

XV rühm

  1. Kristiina Juhkami
  2. Jesse Joonas Mikael Karppinen
  3. Gustav Klimušev
  4. Liisi Lõo loo.liisi [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Silver Joosep Paluste
  6. Hanna Tamm
  7. Karl-Erik Tillmann
  8. Kaisa Viljar
  9. Priit Välja

 

XVI rühm

  1. Alver Aitsen
  2. Artjom Bahhir
  3. Maria Buglevski
  4. Tatjana Mogutova
  5. Mai-Liis Pukk
  6. Eeva-Maarja Raamat eevamaarja.raamat [ät] gmail.com (rühmavanem)
  7. Tatjana Veršinina
  8. Anet Kolde

 

XVII rühm (õppetöö inglise keeles)

  1. Anni Vuorenmaa
  2. Mira Ovaska
  3. Saga Karlsson - saga.mikaela.karlsson [ät] hotmail.com (rühmavanem)
  4. Hanna Mustonen
  5. Viivi Vartiainen
  6. Niina Vähäsaari
  7. Axel Hilden
  8. Elisa Parkkinen
  9. Filip Soich 

 

XVIII rühm (õppetöö inglise keeles)

  1. Sanna Juurioksa - sanna.juurioksa [ät] gmail.com (rühmavanem)
  2. Sergei Gordienko
  3. Peetu Drockila
  4. Maria Sannamo
  5. Aswath Venkatasubramanian
  6. Minna Backman
  7. Axel Linnovaara
  8. Janne Mikkola
  9. Alexander Rosendahl
  10. Reinis Zarins - osaleb sisehaigustes

 

V kursus

I rühm

  1. Hans Arro
  2. Alina Denissova
  3. Karina Luik
  4. Jakob Prii
  5. Helen Savason helen.savason [ät] gmail.com (rühmavanem)
  6. Ralf Tambets
  7. Kristel Sepp
  8. Eliisa Seedre

II rühm

  1. Oskar Appelberg
  2. Kelli Kuligina kelli.kuligina [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Katrin Köbas
  4. Jukka Hermanni Pihlainen
  5. Astrid Pihlak
  6. Heikki Kosti Ilmari Ranta
  7. Ingrid Öövel
  8. Merilyn Randmäe

III rühm

  1. Anna Liisa Velsberg (Arro)
  2. Johanna Beek
  3. Ann Hargi annhargi [ät] gmail.com (rühmavanem)
  4. Maret Kimmel
  5. Jaarika Järviste
  6. Madli Maatee
  7. Roland Martin Teras
  8. Laura Johanna Tuisk
  9. Priit Tohver

IV rühm

  1. Vladislav Jankovski
  2. Inger Padari
  3. Siiri Paiste siiri.paiste [ät] gmail.com (rühmavanem)
  4. Tuuli Pungas
  5. Diana Seljuškin
  6. Aleksei Žukovets
  7. Edgar Tarelkin
  8. Vladislav Tsõpov

V rühm

  1. Steve Astok
  2. Marie Kaivo marie.kaivo993 [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Rasmus Kurgpõld kurgpold [ät] gmail.com (kursusevanem)
  4. Sander Lupp
  5. Mihhail Nikolas
  6. Anni Ruul
  7. Martha Tääkre
  8. Triin Helin Unt
  9. Juhan Rebane, ainult EMO

VI rühm

  1. Andri Jääger
  2. Raul Kokassaar
  3. Siivi Nella Liikane sliikane [ät] gmail.com (rühmavanem)
  4. Mairi Soodla
  5. Jekaterina Soitu
  6. Marie Soms
  7. Juuso Tainiola
  8. Taavi Teelem
  9. Karoliina Potisepp

VII rühm

  1. Hardi Aaspõllu
  2. Ove Liis Mahhov olmahhov [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Bruno Saar
  4. Jevgeni Štšaslõvõi
  5. Vladislav Tiškovski
  6. Nadezhda Turaeva
  7. Triin Ventmann
  8. Sirli Randmäe

VIII rühm

  1. Helen Aluvee
  2. Nikita Dementjev
  3. Triin Luha triinluha [ät] gmail.com (rühmavanem)
  4. Liis Lääts
  5. Ann Maser
  6. Erik Orro
  7. Johanna Rõigas
  8. Andi Kriisa

IX rühm

  1. Lauri Aavik
  2. Andrus Lomp andrus.lomp [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Vladislav Mihnovitš
  4. Janek Stern
  5. Hannes Vaas
  6. Karin Kermes
  7. Inga Soone

X rühm

  1. Johannes Cedeberg
  2. Hans Jaagup Luuk
  3. Brent Mööl brentmool [ät] hotmail.com (rühmavanem)
  4. Sebastian Olkinuora
  5. Pääsu Püttsepp
  6. Kaido Stroom
  7. Hendrik Vaaks
  8. Annett Vapper
  9. Uku-Märt Mätas

 XI rühm

  1. Olga Ignatjeva
  2. Kai Kornet
  3. Merilin Kütt
  4. Taneli Petteri Puonti
  5. Ere Raadik
  6. Vladislav Zaitsuk
  7. Vladimir Tšerkassov alonsor [ät] mail.ru (rühmavanem)
  8. Vadim Nikonov
  9. Julia Peuša

XII rühm

  1. Sini Christine Konstari
  2. Ragnar Kriiska ragnar.kriiska [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Mattias Nõmm
  4. Petra Outi Irene Pulkkinen
  5. Merit Rahnik
  6. Mart Reim
  7. Ats Vare
  8. Nele Kriisa

XIII rühm

  1. Angela Kannukene angela.estonia [ät] gmail.com (rühmavanem)
  2. Kaarel Kisant
  3. Iiris Nykänen
  4. Helerin Raikkerus
  5. Laura Rooks
  6. Ronald Rätsep
  7. Anželika Prohhožai

XIV rühm

  1. Triin Alter
  2. Helina Eist
  3. Marie-Helene Lõhmus
  4. Kaarel Kiiranen
  5. Kaupo Kiiranen
  6. Helena Kirsipuu helenakirsipuu [ät] gmail.com (rühmavanem)
  7. Ann-Marii Ess
  8. Aki Savolainen

XV rühm

  1. Taavi Annus
  2. Evgeniya Chetverikova
  3. Martin Keba
  4. Piia Masing piiamasing [ät] msn.com (rühmavanem)
  5. Mark Kenneth Nousiainen
  6. Piibe Pai
  7. Chris Raak
  8. Janne Virtanen

XVI rühm

  1. Oliver Laidroo
  2. Jana Muhtši
  3. Juhan Rebane
  4. Anett Riismaa anettriismaa [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Kadi Kuusik
  6. Silver Käppa
  7. Oliver Taul

XVII rühm

  1. Anne Hillamaa
  2. Kalle Kilk
  3. Hanna Mets
  4. Stella Nemvalts stellanemvalts [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Mirja Niemi
  6. Eliis Otter
  7. Oliver Härmson
  8. Sven Tamp
  9. Laura Rooks (ainult Naistehaigused)
  10. Mairi Soodla (ainult Naistehaigused)

VI kursus

PRAKTIKA ERINEVATES KLIINIKUTES