Kursuste nimekirjad | Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

Kursuste nimekirjad

Kursuste nimekirjad alates sügissemestrist 2019/2020

 

I kursus

I rühm

  1. Naomi Charlotta Andersson
  2. Dagmar Jakobson
  3. Hanna Jänes
  4. Karl Lillemaa
  5. Helle Leis
  6. Stella Leoste
  7. Karolin Kiudorv, rühmavanem (karolin.kiudorv [ät] gmail.com)
  8. Greta Anett Paunel
  9. Fredrik Matthias Sirkel
  10. Liisa Sonn
  11. Kairit Ütt
  12. Maria Nazarova
  13. Joosep Alvre
  14. Silver-Toomas Ant
  15. Eva Liisi Ojaveer
  16. Vahur Raba
  17. Artjom Afanasjev
  18. Aleksei Kraft
  19. Martin Ojamaa


II rühm

  1. Johanna-Britt Berzin
  2. Maria Juhani
  3. Getter Mi Jalakas
  4. Birgit Lill
  5. Mari-Liis Lindre
  6. Anu Peetsalu
  7. Theresa Pekka
  8. Katerina Suja
  9. Sharon Süvari
  10. Natalja Filippova
  11. Diana Jakunina
  12. Vladlena Šipoša
  13. Kristjan Aun
  14. Julius Piatkowski, rühmavanem (juliuspiatkowski562 [ät] gmail.com)
  15. Agris Murd
  16. Nikita Krupenin
  17. Nikita Artamonov
  18. Martiina Põder
  19. Kristiina Jane Ruuto


III rühm

  1. Marta Eller
  2. Johanna Järvekülg
  3. Kristina Jürma
  4. Anleen Kang
  5. Katre Luikme
  6. Laura Maria Pennar
  7. Anna Laura Perve
  8. Maria Tabri
  9. Rahel Uusküla
  10. Kerti Bobõlski
  11. Elvira Jefremtseva
  12. Natalia Slinko
  13. Märten Kahu
  14. Ken Erik Kalme
  15. Jan-Morten Mõistus, rühmavanem (Jmortenmoistus [ät] gmail.com)
  16. Kaur Magnus Männik
  17. Juri-Voldemar Avvo
  18. Vladislav Maksimov


IV rühm

  1. Elena Ellervee
  2. Irene Kangur
  3. Karmen Kukk
  4. Mari-Ann Lurich, rühmavanem (mariannlurich [ät] hotmail.com)
  5. Henriette Liis Meeliste
  6. Carmen Piirsalu
  7. Johanna Poksi
  8. Marie Tamm
  9. Elisabeth Tilk
  10. Maria Borissova
  11. Anne-Sophia Mihhejeva
  12. Sebastian Keinast
  13. Henri Erke Kaup
  14. Henrik Narusberg
  15. Mattias Pettai
  16. Vadim Brõtkin
  17. Lysandra Lippa
  18. Liidia Känd


V rühm

  1. Iris Gielen
  2. Stella-Maria Kangur, kursusevanem (stella.kangur [ät] gmail.com)
  3. Kätlin Kalve
  4. Anni Kuus
  5. Ann Metsaots
  6. Karoline Mäeorg
  7. Kristina Puksa, rühmavanem (kristinapuksa [ät] gmail.com)
  8. Nadežda Pupina
  9. Sigrid Saks
  10. Andra Tammisto
  11. Anastassia Butorina
  12. Anastasia Kaplun
  13. Anna Šurupova
  14. Sten Kuber
  15. Berthold Perm
  16. Aleksander Otto
  17. Artjom Danilov
  18. Reeli-Marta Siimar
  19. Dmitri Sajutinski


VI rühm

  1. Eva Haavel, rühmavanem (evahaavel [ät] gmail.com)
  2. Adeele-Ann Krigul
  3. Elis Padar
  4. Kadi Kruuv
  5. Jaanus Kandelin
  6. Rita Mürkel
  7. Triinu-Liis Põllendik
  8. Sirle Tobber
  9. Gerly Tohu
  10. Julia Butsenko
  11. Victoria Korobova
  12. Jelizaveta Suvorova
  13. Renar Kihho
  14. Ehe Kaldmaa
  15. Rando Porosk
  16. Margus Zimmer
  17. Artur Dvizov
  18. Indrek Lombiots


VII rühm

  1. Irma Herman
  2. Caro Kristiine Kallas
  3. Trinity Liisa Lotta Kannus
  4. Carmen Sandra Kuusk
  5. Elektra Pallasma
  6. Iris Niinemets
  7. Liis Rull
  8. Alice Šaab
  9. Andriin Tori
  10. Anna-Liis Torm-Kriis, rühmavanem (annaliistk [ät] gmail.com)
  11. Jekaterina Dmitrijeva
  12. Ksenia Tšalova
  13. Emil Pavljutšenkov
  14. Kirill Podgornõi
  15. Erko-Erik Reinmets
  16. Kevin Gusev
  17. Polina Gadzovskaja


VIII rühm

  1. Johanna Eliise Hiiemäe
  2. Liis Karo
  3. Anna-Maria Karpova
  4. Maarja Krass
  5. Anett Palmiste
  6. Sanna-Marcelle Ots
  7. Rebecca Tamm, rühmavanem (rebeccatamm [ät] mail.ee)
  8. Birgit Saliste
  9. Marie-Christine Trei
  10. Birgit Truumees
  11. Mattias Metsna
  12. Aleksandra Mere
  13. Irina Voitik
  14. Kirill Križevski
  15. Mark Kihu
  16. Reiko Gregor Ruuda
  17. Danil Timko
  18. Sofija Blümenfeld
  19. Anastasija Gorjatševa


IX rühm

  1. Liivika Hinto
  2. Liisa Kirs
  3. Kristiina Kingo
  4. Pia Künnap
  5. Reti Mänd
  6. Birgit Paju
  7. Katre Krit Sallum
  8. Anna Martha Seer, rühmavanem (annamarthaseer [ät] gmail.com)
  9. Helen Maria Tamm
  10. Ann Valdi
  11. Angelina Mihhailova
  12. Kahro Lempu
  13. Maksim  Spitšikov
  14. Joosep Järve
  15. Sander Teder
  16. Artjom Kitšinski
  17. Albert Saar
  18. Andra Kerge
  19. Johanna Maria Pärn


X rühm

  1. Laura Liisa Jaansoo
  2. Heti-Bret Kask
  3. Annika Kosenkranius
  4. Saara Sofia Kütt
  5. Karmen  Nigul
  6. Herman Palm
  7. Siiri Mari Sikk
  8. Grete Sikka
  9. Anastasia Vandysh
  10. Pauline Vähi, rühmavanem (paulinevahi00 [ät] gmail.com)
  11. Adelina Goda
  12. Jana Smirnova
  13. Michel Marjamaa
  14. Kaarel Mark
  15. Toivo Tänavsuu
  16. Markus Vedler
  17. Nikita Klevtsov
  18. Platon-Jaan Ivanov


Group XI

  1. Patrick Cheetham
  2. Sami Emre Celik
  3. Niklas Joel Tapio Mäkelä
  4. Jeongho Park
  5. Nikhet Islam Chowdhury
  6. Irene-Katariina Kuusisto
  7. Loviisa Mikkilä
  8. Siiri Dou Vilhelmiina Oksman, rühmavanem (dou.oksman [ät] live.fi)
  9. Mandeep Kaur Randhawa
  10. Minna-Lotta Matilda Viherväs
  11. Brinka Tinits


Group XII

  1. Alex Atalla
  2. Joonas Olavi Kokko
  3. Mikko Nuutila
  4. Sonia Evelyn Kuismanen, rühmavanem (Kuismanen.sonia [ät] gmail.com)
  5. Janna-Mari Anniina Lammi
  6. Sonja Birgitta Mattson
  7. Noona Mari-Pauliina Mäkinen
  8. Hoa-Mi Kaarina Parikka
  9. Elena Riipinen
  10. Emma Tuulevi Yli-Knuuttila

II kursus

I rühm

  1. Silvia Hiie Aabloo
  2. Karl Allikvee
  3. Darja Antoškina
  4. Sven Bogdanov, kursuse vanem (sven.bogdanov [ät] gmail.com)
  5. Eliise Elken
  6. Katarina Gannošina
  7. Mihkel Hallen, rühmavanem (mihkelhallen [ät] gmail.com)
  8. Katariina Idla
  9. Annabel Kalam
  10. Laura Kirs
  11. Marita Mardo
  12. Anna-Polina Pasjutina
  13. Ott Sääsk
  14. Hanna-Friida Konks
  15. Mihhail Smirnov
  16. Seelika Sonnberg
  17. Teele Karafin, ainult füsioloogia, immunoloogia, mikrobioloogia

II rühm

  1. Elo Laura Aaspõllu
  2. Vladislav Bartoš
  3. Alissa Dementjeva
  4. Alice Goršanov
  5. Markus Kariis, rühmavanem (mrmarkuskariis [ät] gmail.com)
  6. Katri Kuhi
  7. Christen Kööp
  8. Anna Marie Paabumets
  9. Kevin Post
  10. Kaivi Põldma
  11. Grete Raag
  12. Robert Sepp
  13. Saskia Särekanno
  14. Jana Tšižova
  15. Markus Uppin
  16. Irina Volkova
  17. Aleksandra Lullu

III rühm

  1. Merily Allik
  2. Pietro Cicetti
  3. Margaret Danilov
  4. Ella Kivilo
  5. Martin Kivilo
  6. Greete Kõnnussaar
  7. Aleksandra Lilleorg
  8. Margus Lomp, rühmavanem (margus.lomp [ät] gmail.com)
  9. Egert Neverovski
  10. Eva Liisa Oks
  11. Triin Pirso
  12. Elina Rozenfeld
  13. Pirgit Sirel
  14. Mattias Valdma
  15. Ingel Liis Hedgren Haljas
  16. Viktoria Samonova
  17. Olga Mironenko

IV rühm

  1. Anna Maria Altmäe
  2. Joanna Miranda Ausmees
  3. Andres Dobõšev-Proosväli
  4. Evelyn Hammerbeck
  5. Dariya Korenblit
  6. Ellen Rebecca Kruuse
  7. Karl Kustav Kuning
  8. Brita Laht
  9. Anna Katariina Nigesen
  10. Robin Oja, rühmavanem (robin.oja [ät] hotmail.com)
  11. Birgit Padul
  12. Merily Puusta
  13. Johannes Rooso
  14. Emilia Rozenkron
  15. Dajana Sai
  16. Mari Tiitson
  17. Andra-Riin Abel

V rühm

  1. Hanna Merilyn Aaviksoo
  2. Raimond Aus
  3. Ethel Enniko, rühmavanem (ethel.enniko [ät] gmail.com)
  4. Vladislav Gorbunov
  5. Greete Jakobson
  6. Anna Kovalenko
  7. Anett Larm
  8. Kristiina Naber
  9. Aleksei Olovjanišnikov
  10. Lea Pavlov
  11. Annabel Sarapuu
  12. Madis Steinberg
  13. Anneliise Teder
  14. Vivian Vigel
  15. Robin Lahesalu
  16. Johan Hagelberg

VI rühm

  1. Vironika Bankier
  2. Siim Kristjan Ellervee
  3. Johanna Ets
  4. Mia Kaabel
  5. Liisa Marie Kerner, rühmavanem (liisamarie.kerner [ät] gmail.com)
  6. Mattias Henry Koort
  7. Anastasija Kovešnikova
  8. Joanna Laursoo
  9. Karl Erik Märtson
  10. Oliver Paberits
  11. Anni Britta Pajoma
  12. Anne Riina Peters
  13. Juri Sorotski
  14. Kristiina Marliis Tasane
  15. Laura Tobreluts
  16. Keimo-Andrian Veske
  17. Anna Brigitta Rosenthal

VII rühm

  1. Eeva Liisa Bender
  2. Johanna Elisa Kristiina Hautajärvi
  3. Raimond Karutoom
  4. David Juv Kogan
  5. Dajana Kononova
  6. Richard Leppik
  7. Jana Leppo
  8. Viktoria Nemtšenko
  9. Astrid Otsus
  10. Hannaliina Piho
  11. Helene Põder
  12. Jaagup Retsja
  13. Martin Špol
  14. Anne Marie Vaabel, rühmavanem (avaabel [ät] gmail.com)
  15. Annika Viiksaar
  16. Diana Shcherbinina
  17. Jana Nikolajeva

VIII rühm

  1. Triin Alber
  2. Eva Fink
  3. Marta Kotkas
  4. Kristel Kõivo
  5. Julius Sebastian Köster
  6. Laura Helene Luht
  7. Helen Pill
  8. Raul Villem Reedi
  9. Merilis Roasto
  10. Christer Daniel Sirkel
  11. Anna Skobeleva
  12. Joonas Simson Veski
  13. Nikita Udalov, rühmavanem (nikitau97 [ät] gmail.com)
  14. Eva-Maria Ulla
  15. Kärt Vaher
  16. Loona Volke

IX rühm

  1. Valeria Bessedina
  2. Grete Haube, rühmavanem (haube.grete [ät] gmail.com)
  3. Eva-Lotta Jõemägi
  4. Jaanika Kilgi
  5. Peeter Paul Kollist
  6. Marija Koržova
  7. Karl Robert Kuum
  8. Kristiina Leevik
  9. Liina Mäll
  10. Lisanna Põlluaas
  11. Samuel Rüsse
  12. Marge Sang
  13. Anne Štšerbakova
  14. Georg Zahharov
  15. Emilia Vaher
  16. Martti Vanker
  17. Mari-Ann Viljus

X rühm

  1. Kris-Marii Jaanson
  2. Meeri Jürgenson, rühmavanem (meerijyrgenson [ät] gmail.com)
  3. Kadrian Kaljula
  4. Eliise Koitla
  5. Liisa Kübarsepp
  6. Anna Nikiforova
  7. Anna Maria Rüütmann
  8. Daria Serdyuk
  9. Nikita Šumejev
  10. Andreas Tulver
  11. Keilin Turjakas
  12. Leete Vilimaa
  13. Elev-Ermo Kask
  14. Annely Lorents
  15. Karl Robert Põlder
  16. Viktor Smoljar
  17. Anne-Marie Kottise

XI rühm/ Group XI

  1. Siiri Elina Annanpalo
  2. Claes Anders Björkman
  3. Efe Ergür, rühmavanem
  4. Ege Ergür
  5. Anni Maija Adeliina Huiskonen
  6. Titta Eveliina Kristiina Länsiö
  7. Aleksanteri Viktor Mehik
  8. Kreetta Sofia Paunu
  9. Lauri Ilmari Salmela
  10. Valtteri Otto Edvard Toimela
  11. Ilva Ogle, ainult Epidemioloogia
  12. Thibaud Georges Charles Henri Mangin, ainult Med. biokeemia
  13. Lezgin Öztürk, ainult Med. mikrobioloogia

XII rühm/ Group XII

  1. Yousef Ammar Mohammad Ali Quzeih
  2. Ding Ville Christopher Ding
  3. Ukko Heikki Kangasniemi
  4. Elessar Eetu Hopeapuu
  5. Malla Pauline Koskela
  6. Anniina Anna-Kaisa Nauska
  7. Joona Kristian Peräsalo
  8. Isa Julia Ripatti, rühmavanem
  9. Benjamin Julian Slagbrand
  10. Elias Kristian Varis
  11. Oskari Pekka Johannes Vihersaari
  12. Alfonso José Suárez Rodríguez  - Meditsiiniline mikrobioloogia
  13. Monika Prašnika, ainult Meditsiiniline biokeemia ja Immunoloogia

III kursus

I rühm
  1. Inna Gavriljuk
  2. Andrei Mjakišev
  3. Laureen Reier
  4. Roksana Babajeva
  5. Vladislav Jermakovitš
  6. Maris Kluge, rühmavanem (klugemaris [ät] gmail.com)
  7. Hanna-Liis Lett
  8. Britta Pähkel
  9. Merili Pärn
  10. Olle Saar
  11. Magdalena Žoržoliani
  12. Kristin Saan
  13. Gregor Sprengk
  14. Taissia Belozjorova
II rühm
  1. Darja Bušmanova
  2. Anna-Kristiina Jätla
  3. Karin Jätla
  4. Jekaterina Olesk
  5. Elviira Korol
  6. Ingrid Kiisk
  7. Eleri Leht
  8. Lisett Pärna
  9. Riinu Esko
  10. Vitali Djuško
  11. Taavi Ernits, rühmavanem (taavi.ernits [ät] gmail.com)
  12. Birgit Nõmmemees
  13. Ode Laik
  14. Jekaterina Goidina
  15. Britt Haas
  16. Aleksander Stanevitš
  17. Ksenia Krivorukova
III rühm
  1. Markus Tamm, kursusevanem (markus_tamm [ät] outlook.com)
  2. Maarja Mets
  3. Kaisa Jõgi
  4. Grete Kaal
  5. Gerli Liloson
  6. Christina Raaga
  7. Polina Gladkova
  8. Britha Kuldsaar
  9. Mariliis Oja, rühmavanem (mariliis72 [ät] gmail.com)
  10. Vanessa Pure
  11. Nikita Umov
  12. Annika Talvis
  13. Mati Lepikson
  14. Katariina Soone
  15. Silvio Meskat
  16. Karl-Erik Lett
IV rühm
  1. Kristin Ly Järving
  2. Laura Liisa Katariina Jürgenson
  3. Kaarel Kalda
  4. Andre Lohk
  5. Ärnja Päästlane
  6. Evelina Gavrilovs
  7. Jaan Märten Huik, rühmavanem (jaan.huik [ät] mail.ee)
  8. Kelly Kullamaa
  9. Marie Laanisto
  10. Britta-Mai Nõmmik
  11. Julia Pintšuk
  12. Peeter Erik Rummo
  13. Kätlin Rest
  14. Klaus Vändre
  15. Anna-Viktoria Timejeva
  16. Paula Ann Kivistik, ainult Keskkonna- ja töötervishoid
V rühm
  1. Kadri Uiga
  2. Marie Stefanie Helm, rühmavanem (mariestefanie [ät] hotmail.com)
  3. Nikita Galitski
  4. Laura Laiv
  5. Kadri Ustav
  6. Annabel Lillo
  7. Rommi Rõvkina
  8. Sinikka Paukku
  9. Maris Pille
  10. Konstantin Knjazev
  11. Sigrid Latt
  12. Mari-Anne Philips
VI
  1. Marta Viiul
  2. Elo Maria Pauman, rühmavanem (elomariapauman [ät] gmail.com)
  3. Anita Kozlova
  4. Elis Ebelmann
  5. Robin Gross
  6. Mirjam Männiste
  7. Markus Päär
  8. Greete-Johanna Froš
  9. Kristiina Iganus
  10. Hanna Mia Koit
  11. Mattias Kuppart
  12. Epp Niinepuu
  13. Nikita Petrov
  14. Ksenia Šenkina
  15. Rahel Teder
  16. Triin Valdmaa
  17. Helen Uibu
  18. Maris Kluge, ainult patoanatoomia
VII
  1. Pavel Nikolas
  2. Minna Joor
  3. Helena Miidu
  4. Markus Louis Mühlberg
  5. Aljona Fadejeva
  6. Greta Ilmas
  7. Marta Kohal
  8. Gert Lagus
  9. Carmen Niinepuu
  10. Kadri-Ann Parmas, rühmavanem (kadriannparmas [ät] gmail.com)
  11. Anna-Liis Pihkva
  12. Mark Tarkanovski
  13. Teele Tuularu
  14. Kätlin Regiina Kirjanen
  15. Evelin Kondratjeva
  16. Paula Ann Kivistik, ainult Patsiendikeskne suhtlemine
VIII
  1. Viktoria Baran
  2. Merilin Jaanimäe
  3. Kaisa Mallene
  4. Martin Müürsepp
  5. Neeme Ilves, rühmavanem (neeme95 [ät] hotmail.com)
  6. Daigi-Riin Pokbinder
  7. Laura Lambut
  8. Katariina Past
  9. Liina Talves
  10. Paula Ann Kivistik, ainult Farmakoloogia ja toksikoloogia
  11. Karmen Õun
  12. Anna Averkina
  13. Helina Hakman
  14. Joonatan Poolma
  15. Juhan Martin Männik
IX
  1. Anastasija Gridjuško
  2. Loora Grünvald
  3. Aaro Kristjuhan
  4. Vladislava Krivonossenko
  5. Mihhail Lebedev
  6. Marie Ott
  7. Angele Zamulskyte
  8. Anne Grethe Tuisk
  9. Hanna-Kristel Valge, rühmavanem (hanna-kristel [ät] hotmail.com)
  10. Markus Mõistus
  11. Kristiinia Teller
  12. Kristina Vrukhina
  13. Karina Ivanova
  14. Mart Pajula
  15. Alesja Burak
X rühm (inglisekeelne)
  1. Mauri Johannes Sandberg
  2. Iida Amalia Nikkilä
  3. Anna-Elina Ahola, rühmavanem
  4. Azizah Bashir Bello
  5. Sini Karoliina Nieminen
  6. Anna-Maija Velmala
  7. Jani Petteri Mälkönen
  8. Daniel Patro Lorentz
  9. Jaakko Tapani Pynttäri
  10. Jyri Olavi Silasviita
  11. Ilva Ogle, ainult Patsiendikeskne suhtlemine ja Keskkonna- ja töötervishoid
  12. Thibaud Georges Charles Henri Mangin, ainult Pat. füsioloogia ja Patsiendikeskne suhtlemine
XI rühm (inglisekeelne)
  1. Sonja Mikaela Andberg
  2. Rowina  Shanni De Silva
  3. Helmi Ilona Mäentie
  4. Anna Maria Oksanen
  5. Martin Olavi Magne Aarbakke
  6. Benjamin Lee Ng Jien
  7. Bekhzod Nodirov
  8. Tuukka Oskari Piiponniemi
  9. Otto Oskari Ruokojoki
  10. Karri-Jussi Dominicus Suominen, rühmavanem
  11. Alba María Ramírez Hernández, ainult Patsiendikeskne suhtlemine
  12. Monika Prašnikar, ainult Farmakoloogia ja toksikoloogia
  13. Thibaud Georges Charles Henri Mangin, ainult Farmakoloogia ja toksikoloogia
  14. Lezgin Öztürk, ainult Farmakoloogia ja toksikoloogia, KK ja TT, Pat. anatoomia, Pat. füsioloogia

 

IV kursus

1. rühm

  1. Toora Alliksoo, rühmavanem (toora.alliksoo [ät] gmail.com)
  2. Maria Jemeljanova
  3. Pavel Liivak
  4. Taur Lillestik
  5. Elisabet Ottas
  6. Paul Eric Peil
  7. Hendrik Rull
  8. Aleksandra Tihhomirova


2. rühm

  1. Ando Vaan, rühmavanem (ando.vaan1 [ät] gmail.com)
  2. Nikita Šuvalov
  3. Katri-Helena Allas
  4. Adelheid Päi
  5. Ragne Mõisama
  6. Anu Korsar
  7. Kelli Kritt
  8. Kristel Loorits
  9. Tamara Hlevno


3. rühm

  1. Elise Keskpaik
  2. Anett Ehrberg
  3. Bert Kasemaa
  4. Gristiin Tahker
  5. Josefina-Marii Sink
  6. Karl August Ruusalepp
  7. Kriss-Mariin Lusti
  8. Maria Šimuk, rühmavanem (maria.simuk [ät] gmail.com)


4. rühm

  1. Kristin Vähi
  2. Sandra Undla
  3. Marika Pajula
  4. Nora Küüts
  5. Eveli Kallas
  6. Fred Jädal
  7. Laura Jakobson
  8. Artur Bozikjan, rühmavanem (artur.bozikjan [ät] gmail.com)
  9. Taavi Arakas


5. rühm

  1. Anna Golubeva
  2. Paula-Johanna Viilop
  3. Hanna-Liina Paat
  4. Helga Paulsen
  5. Kristiina Paju, kursusevanem (kristiina.paju1 [ät] gmail.com)
  6. Käroliis Lutsar, rühmavanem (karoliis.lutsar [ät] gmail.com)
  7. Kärt Maria Tamme
  8. Martin Toomas Sõmera
  9. Ralf Raava


6. rühm

  1. Madli Viiul
  2. Rasmus Tensing, rühmavanem (rasmus.tensing [ät] gmail.com)
  3. Gleb Stepanov
  4. Svenno Saan
  5. Pille-Riin Paavo
  6. Kadri-Hebo Kukumägi
  7. Kristo Klaus
  8. Orkhan Alijev
  9. Robert Taar


7. rühm

  1. Liisa Ansip, rühmavanem (liisaansip [ät] gmail.com)
  2. Erik Haldna
  3. Alice Klaus
  4. Triinu Johanna Lume
  5. Berit Mägi
  6. Pille-Riin Paas
  7. Kaspar Plaat
  8. Andri Teesalu
  9. Elis Tiivoja


8. rühm

  1. Mirjam Tamm, rühmavanem (mirjam.tamm [ät] gmail.com)
  2. Hendrik Sobi
  3. Anna Maria Vassiljeva
  4. Elina Parkassevitš
  5. Kätlin Peetsalu
  6. Helen Kasemaa
  7. Maria Kisseljova
  8. Marine Oganesjan


9. rühm

  1. Merilin Väärtnõu
  2. Elsa Mai Leedo
  3. Helene Kohv
  4. Otto Palu
  5. Merit Rebase
  6. Epp Poom
  7. Alfred Georg Klamas
  8. Rasmus Mälton
  9. Kadi Koemets, rühmavanem (kadikoemets14 [ät] gmail.com )


10. rühm

  1. Kristiina Averin
  2. Grete Eivak
  3. Iris Ivan
  4. Filipp Ivanov
  5. Lisbet Jalakas, rühmavanem (lisbetjalakas [ät] gmail.com)
  6. Kaspar Leppsalu
  7. Grete Lisette Nõmmiste
  8. Aleksandr Popov
  9. Karoliina Vahenõmm


11. rühm

  1. Jaanus Väljamäe
  2. Darja Sussareva
  3. Regina Laur
  4. Anna Boiko
  5. Merili Savolainen
  6. Claudius Franz Richard Rammul
  7. Diana Ränk
  8. Laura Loktev
  9. Laura Schilf, rühmavanem (laurasch18 [ät] hotmail.com)


12. rühm

  1. Angelina Strelkova
  2. Irina Solomina
  3. Kadri Ann Prass, rühmavanem (kadriannprass [ät] gmail.com)
  4. Kariné Pajo
  5. Kerly Kubri
  6. Krõõt Treial
  7. Laura Vinogradov
  8. Maarja Tamleht
  9. Tatjana Marhivka


13. rühm

  1. Max Linnamägi, rühmavanem (maxlinn94 [ät] hotmail.com)
  2. Olger Müürsepp
  3. Sven Saaremõts
  4. Nikolai Matvejev
  5. Oleg Kraus
  6. Annabel Sagen
  7. Annika Saar
  8. Laura Greete Luide
  9. Triin Olde


14. rühm

  1. Kaarel Ernits
  2. Merili Jauk
  3. Eva-Lotta Jürgenson
  4. Sten Kaldmaa
  5. Aana-Liisa Kaste, rühmavanem (aanaliisakaste [ät] gmail.com)
  6. Merili Kraus
  7. Eneli Maranik
  8. Juri Popov
  9. Raivo Rohtla


15. rühm

  1. Tanel Visnapuu, rühmavanem (tanel.visnapuu [ät] ut.ee)
  2. Erli Mat
  3. Jonne Rooma
  4. Brita Tuvi
  5. Janar Bachmann
  6. Merit Puustusmaa
  7. Liisi Pastimäe
  8. Olga Šved


16. rühm

  1. Anna-Maria Ardla
  2. Mart Veerus, rühmavanem (martveerus [ät] hotmail.com)
  3. Emili Telliskivi
  4. Karina Vološina
  5. Karl-Sander Nool
  6. Triin Muug
  7. Triin Kitsemets
  8. Ester Oks
  9. Kristel Lemmik (alates 2019/20 kevadsemestrist)


Group 17

  1. Wilhelm Tõnisson
  2. Valtteri Viskari
  3. Nicolas Nietosvaara
  4. Väinö Loijas
  5. Tuula Jokela
  6. Paula Mattila, group leader (pamatti [ät] gmail.com)
  7. Iida-Sofia Orre
  8. Elena Ercolanetti, ainult Onkoloogia ja Silmahaigused 
  9. Jakub Krček, ainult Anestesioloogia
  10. Lubica Kumpanová, ainult Anestesioloogia
  11. Alena Scharmacher, ainult Anestesioloogia, Kirurgia ja Onkoloogia
  12. Davids Davis Orlovs, ainult Silmahaigused


Group 18

  1. Sonja Luomakoski
  2. Meri Räihä
  3. Aleksi Korpi
  4. Hege Tiik
  5. Johanna Panula
  6. Heidi Kanerva, group leader (heidi_kanerva [ät] hotmail.com)
  7. Markus Mieskolainen
  8. Joel Pöysä
  9. Solmu Laaksonen
  10. Alfonso José Suárez Rodríguez , ainult Onkoloogia ja Kirurgia
  11. Martina Rossetti,  ainult Onkoloogia
  12. Alba María Ramírez Hernández, ainult Onkoloogia
  13. Ruth Sikora, ainult Geneetika


Group 19

  1. Anna Jalava
  2. Jenni Marjamäki
  3. Johanna Löyhkö
  4. Assel Kozhayeva
  5. Nora Pyykkö, group leader (nora.pyykko [ät] gmail.com)
  6. Ida Lindenschmidt
  7. Tiia Simonen
  8. Lubica Kumpanová, ainult Onkoloogia ja Kirurgia
  9. Jakub Krček, ainult Onkoloogia ja Kirurgia
  10. Alba María Ramírez Hernández, ainult Kirurgia
  11. Davids Davis Orlovs, ainult Anestesioloogia ja Onkoloogia
  12. Martina Rossetti, ainult Silmahaigused ja Anestesioloogia
  13. Ruth Sikora, ainult Anestesioloogia ja Silmahaigused

V kursus

I rühm
  1. Laura Jõgeda
  2. Karl Pohla
  3. Piret Sinimäe
  4. Marit Uuetoa
  5. Henri Maalmann - rühmavanem (henri.maalmann [ät] gmail.com)
  6. Monika Rull
  7. Rene Rätsep
  8. Rait Bessonov - kursusevanem (rait.bessonov [ät] gmail.com)


II rühm

  1. Liis Noormets
  2. Entoni-Timmo Käärt
  3. Anna Pjasta
  4. Elisabeth Tamm
  5. Greete Riimaa
  6. Karl Gregori Kadatski
  7. Laura Ilottu - rühmavanem (laura.ilottu [ät] hotmail.com)
  8. Ksenija Bidžanova
  9. Kristel Agu


III rühm

  1. Liis Luude
  2. Laura Lisel Koppel
  3. Polina Piskoppel - rühmavanem (ppiskoppel [ät] gmail.com)
  4. Mariethe-Piret Niglas
  5. Janett Treisalt
  6. Alina Roštšinskaja
  7. Anton Borissov
  8. Renno Põlluste
  9. Julia Maslovskaja


IV rühm

  1. Marleen Inselberg - rühmavanem (marleenins [ät] hotmail.com)
  2. Ringo Lennart Teesaar
  3. Kristina Morozjuk
  4. Markus Laars
  5. Kaspar Kolberg
  6. Dagny Viks
  7. Inger Liis Kroonmaa
  8. Markus Kiili
  9. Hanna Kadri Metsvaht


V rühm

  1. Gerli Krjukov
  2. Evamaria Elisabet Keränen
  3. Meeri Rahn - rühmavanem (meerirahn [ät] gmail.com)
  4. Agnes Äkke
  5. Marius Saak
  6. Loviisa Lees
  7. Kristin Kont
  8. Andreas Rehi
  9. Sarah Ellermaa


VI rühm

  1. Katariina Rehi - rühmavanem (katariinarehi [ät] gmail.com)
  2. Rene Tamberg
  3. Mari-Liis Roosmann
  4. Urmo Kannukene
  5. Jekaterina Popova
  6. Daria Raigla
  7. Kaisa Teele Oja
  8. Siim Sõber
  9. Julia Sannikova


VII rühm

  1. Margareth Meri - rühmavanem (margarethmeri [ät] gmail.com)
  2. Anu Valkna
  3. Helena Lill
  4. Karl Oliver Tomson
  5. Liisa Loigu
  6. Laura Rähni
  7. Kirsi Heilikki Hauhia
  8. Liis Trauser
  9. Ann Leen Mahhov


VIII rühm

  1. Ken Kilumets
  2. Christian Isaac Rubin
  3. Risto Võsaste
  4. Tuulike Valliste
  5. Liisi Võsa
  6. Joosep-Henrich Soone
  7. Rei Meier
  8. Aleksandr Poljašov
  9. Ronja Liis Tamm - rühmavanem (ronjaliis [ät] gmail.com)
  10. Liis Trauser, ainult kl. radioloogia ja taastusravi
  11. Liisa Loigu, ainult taastusravi


IX rühm

  1. Karina Gussarova
  2. Kristina Gergeljuk
  3. Elis Liblik - rühmavanem (elisliblik2 [ät] gmail.com)
  4. Mariann Liigand
  5. Gleb Klimenkov
  6. Julia Žoga
  7. Ian Martinson
  8. Ilya Yakovlev
  9. Anastassia Falovskaja


X rühm

  1. Heli Vahar
  2. Birgit Allmere
  3. Polina Tšelnokova
  4. Anastassia Agar
  5. Vladislav Põrjajev
  6. Ilja Klõkov
  7. Aleksandr Juškov
  8. Helen Lokke - rühmavanem (helenlokke [ät] gmail.com)


XI rühm

  1. Maarja Niinemets
  2. Sisi Carmen Haamer
  3. Elis Maria Avvo - rühmavanem (elisavvo [ät] gmail.com)
  4. Holger Post
  5. Claus Lemmik
  6. Maret Lond
  7. Evelina Gretško
  8. Darja Sotnikova
  9. Evamaria Elisabet Keränen, ainult taastusravi


XII rühm

  1. Lauri Otsmaa
  2. Kristjan Kingo - rühmavanem (kristjankingo [ät] gmail.com)
  3. Elena Selge
  4. Eva-Lotta Kooskora
  5. Kaisa Sander
  6. Margit Raud
  7. Karl Jõeste
  8. Karel Uhs
  9. Gretel-Marie Siimar


XIII rühm

  1. Laura Johanna Mettis - rühmavanem (laurajmettis [ät] gmail.com)
  2. Eva Martina Põder
  3. Jaanika Heinväli
  4. Anett Padul
  5. Joann Vana
  6. Sofia Ratmanova
  7. Džessika Teiman
  8. Darja Kovešnikova
  9. Fredrika Blom, ainult Kõrva-nina-kurguhaigused


XIV rühm

  1. Dmitri Bobrov - rühmavanem (dem.beaver [ät] gmail.com)
  2. Aleksandra Solovjova
  3. Hellery Kender
  4. Diana Talimaa
  5. Riste Kaaret
  6. Kirill Zlobin
  7. Helena Mesikepp
  8. Jeva Skarlet, ainult Psühhiaatria
  9. Gretel-Marie Siimar, ainult Lastehaigused ja Psühhiaatria


XV rühm

  1. Olesja Zorina - rühmavanem (olesja.zorina [ät] gmail.com)
  2. Hanna Rimm
  3. Katrina Valdma
  4. Lidia Gerhard
  5. Kristiina Veetõusme
  6. Karin Eilmann
  7. Anastassia Fedtšenko
  8. Ilia Gabovitš
  9. Jeva Skarlet


XVI rühm

  1. Kati Feldschmidt
  2. Kristo Kasepalu
  3. Anne Lille
  4. Patrik Nõlvak - rühmavanem (patrik.nolvak [ät] gmail.com)
  5. Pille Poola
  6. Jenny-Laura Sandström
  7. Elsa Valdmaa
  8. Julia Bilych
  9. Kristjan Kingo, ainult lastehaigused


Group XVII

  1. Timi Kivijärvi
  2. Sami Lempinen
  3. Antti Nuikka
  4. Anita Kinnunen
  5. Oliver Sonninen
  6. Anni Kakriainen
  7. Juuso Kähärä
  8. Ilmari Lehto - rühmavanem (ilmari.s.lehto [ät] gmail.com)
  9. Elena Ercolanetti, ainult Kliiniline radioloogia
  10. Martina Rossetti, ainult Kliiniline radioloogia ja Neuroloogia
  11. Alena Scharmacher, ainult Kohtuarstiteadus
  12. Davids Davis Orlovs, ainult Neuroloogia


Group XVIII

  1. Saara Saarivuori - rühmavanem (saara.saarivuori [ät] gmail.com)
  2. Nelli Toivonen
  3. Kelly Sander
  4. Fredrika Blom
  5. Reetta Weckman
  6. Shawn Stephens
  7. Irene Pietiläinen
  8. Mikko Ketolainen
  9. Elena Ercolanetti, ainult Naistehaigused ja sünnitusabi ja Neuroloogia
  10. Martina Rossetti, ainult Naistehaigused ja sünnitusabi
  11. Ilva Ogle, ainult Taastusravi
  12. Davids Davis Orlovs, ainult Taastusravi
  13. Ruth Sikora, ainult Kl. Radioloogia ja Neuroloogia


Group XIX

  1. Iris Wallin - rühmavanem (wallin.iris [ät] gmail.com)
  2. Nicolas Antti
  3. Anna Tattari
  4. Klaus Kessel
  5. Mikko Veikkola
  6. Laura Montonen
  7. Ida Forsberg
  8. Maria Koski
  9. Anssi Kivilahti
  10. Ruth Sikora, ainult Kohtuarstiteadus ja LOR ja Naistehaigused ja Taastusravi