Kursuste nimekirjad | Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond
AAA

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2 - 116-121, 51014, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116 - 121, 51014, Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51003, Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51014, Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, III korrus, ruumid 309-352, 51014, Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003, Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090, Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    (+372) 435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004, Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a, ruum 29, 50103, Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36, ruum 301, 51003, Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409, Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409, Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20, 50409, Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307, Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012, Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411, Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411, Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003, Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 51014, Tartu, Eesti
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5-205, 51014, Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46-208, 51014, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46 - 208, 51014, Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618, Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi tn 1, 50411, Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411, Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b-134, 51010, Tartu
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5702
    Faculty address: 
    W.Struve 1, 50091, Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5581
    Faculty address: 
    Lossi 38, 51003, Tartu
  • Eesti geenivaramu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010, Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51014, Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Tugiüksused
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090, Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51014, Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014, Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17-114, 51014, Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • teadus- ja arendusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6192
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003, Tartu
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruum 210, 50090, Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6215
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090, Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51014, Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    +372 737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    +372 740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    +372 730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    +372 731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    +372 737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a-106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2 - 116-121, 51014, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116 - 121, 51014, Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51003, Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51014, Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, III korrus, ruumid 309-352, 51014, Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003, Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003, Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090, Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    (+372) 435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004, Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a, ruum 29, 50103, Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36, ruum 301, 51003, Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409, Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409, Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20, 50409, Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003, Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307, Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    (+372) 445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012, Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411, Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411, Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003, Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 51014, Tartu, Eesti
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    +(372) 737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5-205, 51014, Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
(+372) 737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46-208, 51014, Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46 - 208, 51014, Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618, Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi tn 1, 50411, Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411, Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409, Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b-134, 51010, Tartu
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411, Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5702
    Faculty address: 
    W.Struve 1, 50091, Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5581
    Faculty address: 
    Lossi 38, 51003, Tartu
  • Eesti geenivaramu
    Faculty phone: 
    (+372) 737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010, Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51014, Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51014, Tartu
Tugiüksused
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51014, Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090, Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51014, Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014, Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17-114, 51014, Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • teadus- ja arendusosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6192
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003, Tartu
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruum 210, 50090, Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    (+372) 737 6215
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090, Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    (+372) 737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51014, Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    +372 737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    +372 740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    +372 730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    +372 737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    +372 731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    +372 737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a-106, Tartu

Kursuste nimekirjad

Kursuste nimekirjad alates sügissemestrist 2017/2018

 

I kursus

I rühm

  1. Oskar Lui Veelma
  2. Anna Brigitta Rosenthal
  3. Johanna Liisa Aimla
  4. Inna Gavriljuk
  5. Eelika Kapitan
  6. Andrei Mjakišev
  7. Laureen Reier
  8. Roksana Babajeva
  9. Vladislav Jermakovitš
  10. Maris Kluge, rühmavanem (klugemaris [ät] gmail.com)
  11. Hanna-Liis Lett
  12. Mihkel Maidre
  13. Britta Pähkel
  14. Merili Pärn
  15. Olle Saar
  16. Magdalena Žoržoliani
  17. Kristiina Takkis
 

II rühm

  1. Darja Bušmanova
  2. Anna-Kristiina Jätla
  3. Karin Jätla
  4. Jekaterina Olesk
  5. Elviira Korol
  6. Ingrid Kiisk
  7. Eleri Leht
  8. Lisett Pärna
  9. Riinu Esko
  10. Vitali Djuško
  11. Taavi Ernits, rühmavanem (taavi.ernits [ät] gmail.com)
  12. Birgit Nõmmemees
  13. Ode Laik
  14. Jekaterina Goidina
  15. Britt Haas
  16. Aleksander Stanevitš
  17. Ksenia Krivorukova
 

III rühm

  1. Markus Tamm, kursusevanem (markus_tamm [ät] outlook.com)
  2. Maarja Mets
  3. Kaisa Jõgi
  4. Grete Kaal
  5. Gerli Liloson
  6. Christina Raaga
  7. Kairin Reiman
  8. Polina Gladkova
  9. Helina Hakmann
  10. Andres Kolbassov
  11. Britha Kuldsaar
  12. Mariliis Oja, rühmavanem (mariliis72 [ät] gmail.com)
  13. Karl-Tanel Paes
  14. Vanessa Pure
  15. Dmitri Sajutinski
  16. Nikita Umov
  17. Annika Talvis
 

IV rühm

  1. Kristin Ly Järving
  2. Laura Liisa Katariina Jürgenson
  3. Kaarel Kalda
  4. Teele Karafin
  5. Andre Lohk
  6. Ärnja Päästlane
  7. Evelina Gavrilovs
  8. Jaan Märten Huik, rühmavanem (jaan.huik [ät] mail.ee)
  9. Kelly Kullamaa
  10. Marie Laanisto
  11. Britta-Mai Nõmmik
  12. Sandra Pallo
  13. Julia Pintšuk
  14. Viktoria Samonova
  15. Anne-Marie Kottise
  16. Viktor Smoljar
  17. Olga Mironenko (ainult Bioloogia)
  18. Pirgit Palmiste  (ainult esmaabi ja biofüüsika)
 

V rühm

  1. Kadri Uiga
  2. Marie Stefanie Helm, rühmavanem (mariestefanie [ät] hotmail.com)
  3. Alexandra Tišler
  4. Keit Järve
  5. Sander Kangur
  6. Annely Lorents
  7. Aleksandr Murnikov
  8. Nikita Galitski
  9. Auli Marta Humal
  10. Laura Laiv
  11. Jana Nikolajeva
  12. Pirgit Palmiste
  13. Liisa Pindmaa
  14. Merili Savolainen
  15. Lisete Tammeveski
  16. Kadri Ustav
  17. Annabel Lillo
 

VI

  1. Marta Viiul
  2. Elo Maria Pauman, rühmavanem (elomariapauman [ät] gmail.com)
  3. Anita Kozlova
  4. Elis Ebelmann
  5. Robin Gross
  6. Mirjam Männiste
  7. Markus Päär
  8. Greete-Johanna Froš
  9. Kristiina Iganus
  10. Hanna Mia Koit
  11. Mattias Kuppart
  12. Epp Niinepuu
  13. Nikita Petrov
  14. Ksenia Šenkina
  15. Rahel Teder
  16. Triin Valdmaa
 

VII

  1. Mihhail Smirnov
  2. Pavel Nikolas
  3. Minna Joor
  4. Helena Miidu
  5. Markus Louis Mühlberg
  6. Pärli Pärn
  7. Aljona Fadejeva
  8. Greta Ilmas
  9. Marta Kohal
  10. Gert Lagus
  11. Carmen Niinepuu
  12. Kadri-Ann Parmas, rühmavanem (kadriannparmas [ät] gmail.com)
  13. Anna-Liis Pihkva
  14. Diana Shcherbinina
  15. Vassili Sujurov
  16. Mark Tarkanovski
  17. Pirgit Palmiste (ainult bioloogia)
 

VIII

  1. Viktoria Baran
  2. Merilin Jaanimäe
  3. Elev-Ermo Kask
  4. Sigrid Latt
  5. Kaisa Mallene
  6. Olga Mironenko
  7. Martin Müürsepp
  8. Piia Boltovsky
  9. Neeme Ilves, rühmavanem (neeme95 [ät] hotmail.com)
  10. Daigi-Riin Pokbinder
  11. Laura Lambut
  12. Emily Lepp
  13. Katariina Past
  14. Paula-Brit Siimar
  15. Violetta Umerenkova
  16. Liina Talves
  17. Paula Ann Kivistik
  18. Pirgit Palmiste (ainult anatoomia)
 

IX

  1. Anastasija Gridjuško
  2. Loora Grünvald
  3. Aaro Kristjuhan
  4. Vladislava Krivonossenko
  5. Mihhail Lebedev
  6. Marie Ott
  7. Janne Pranstibel
  8. Kätlin Rest
  9. Peeter Erik Rummo
  10. Maria Zabolotnaja
  11. Angele Zamulskyte
  12. Hanna-Lisette Ots
  13. Grete-Liis Paavo
  14. Anne Grethe Tuisk
  15. Hanna-Kristel Valge, rühmavanem (hanna-kristel [ät] hotmail.com)
  16. Klaus Vändre
 

X

  1. Anette Baum
  2. Karina Ivanova
  3. Kätlin Regiina Kirjanen
  4. Konstantin Knjazev
  5. Mati Lepikson, rühmavanem (mati.lepikson [ät] gmail.com)
  6. Sinikka Paukku
  7. Maris Pille
  8. Rommi Rõvkina
  9. Kristin Saan
  10. Katariina Soone
  11. Gregor Sprengk
  12. Kristiinia Teller
  13. Teele Tuularu
  14. Helen Uibu
  15. Kristina Vrukhina
  16. Karmen Õun
 

XI rühm (inglisekeelne)

  1. Mauri Johannes Sandberg
  2. Iida Amalia Nikkilä
  3. Anna-Elina Ahola, rühmavanem
  4. Azizah Bashir Bello
  5. Sini Karoliina Nieminen
  6. Anna-Maija Velmala
  7. Jani Petteri Mälkönen
  8. Daniel Patro Lorentz
  9. Jaakko Tapani Pynttäri
  10. Jyri Olavi Silasviita
  11. Aleksi Eemeli Tammela
 

XII rühm (inglisekeelne)

  1. Sonja Mikaela Andberg
  2. Rowina  Shanni De Silva
  3. Helmi Ilona Mäentie
  4. Anna Maria Oksanen
  5. Martin Olavi Magne Aarbakke
  6. Faridun Akrami
  7. Benjamin Lee Ng Jien
  8. Bekhzod Nodirov
  9. Tuukka Oskari Piiponniemi
  10. Otto Oskari Ruokojoki
  11. Karri-Jussi Dominicus Suominen, rühmavanem
 

II kursus

I rühm

  1. Karoliina Vahenõmm
  2. Martin Toomas Sõmera
  3. Josefina Marii Sink
  4. Lisette Reinvars
  5. Aleksandr Popov
  6. Karl-Sander Nool
  7. Käroliis Lutsar, rühmavanem (karoliis.lutsar [ät] gmail.com)
  8. Elise Keskpaik
  9. Kaspar Leppsalu
  10. Maria Jemeljanova
  11. Iris Ivan
  12. Grete Eivak
  13. Kristiina Averin
  14. Grete Lisette Nõmmiste
  15. Gristiin Tahker
  16. Filipp Ivanov
 

II rühm

  1. Merilin Väärtnõu
  2. Ando Vaan, rühmavanem (ando.vaan1 [ät] gmail.com)
  3. Anna-Viktoria Timejeva
  4. Nikita Šuvalov
  5. Maria Šimuk
  6. Merit Rebase
  7. Epp Poom
  8. Mart Pajula
  9. Rasmus Mälton
  10. Kriss-Mariin Lusti
  11. Elsa Mai Leedo
  12. Helene Kohv
  13. Kadi Koemets
  14. Karl-Martin Karnö
  15. Renet Joosep Järv
  16. Tamara Hlevno
  17. Anett Ehrberg
  18. Anna-Maria Ardla
  19. Otto Palu
 

III rühm

  1. Jaanus Väljamäe
  2. Andri Teesalu
  3. Kaspar Plaat
  4. Alice Klaus
  5. Liisa Ansip, rühmavanem (liisaansip [ät] gmail.com)
  6. Erik Haldna
  7. Elis Tiivoja
  8. Darja Sussareva
  9. Laura Schilf
  10. Pille-Riin Paas
  11. Berit Mägi
  12. Triinu Johanna Lume
  13. Regina Laur
  14. Anna Boiko
  15. Merili Savolainen
 

IV rühm

  1. Kristin Vähi
  2. Sandra Undla
  3. Katre Raiend
  4. Marika Pajula
  5. Nora Küüts
  6. Eveli Kallas
  7. Fred Jädal
  8. Artur Bozikjan, rühmavanem (artur.bozikjan [ät] gmail.com)
  9. Taavi Arakas
  10. Laura Jakobson
  11. Aana-Liisa Kaste
  12. Eva-Lotta Jürgenson
  13. Eneli Maranik
 

 

V rühm

  1. Laura Vinogradov
  2. Maarja Tamleht
  3. Kerli Kubri
  4. Annabel Sagen
  5. Olger Müürsepp
  6. Sven Saaremõts
  7. Triin Olde
  8. Lisbet Jalakas
  9. Angelina Strelkova
  10. Annika Saar
  11. Ralf Raava, rühmavanem (raavaralf [ät] gmail.com)
  12. Paul Eric Peil
  13. Karine Pajo
  14. Ragne Mõisama
  15. Laura Greete Luide
  16. Juri Popov
  17. Bert Kasemaa
 

VI rühm

  1. Madli Viiul
  2. Veera Tychkova
  3. Rasmus Tensing, rühmavanem (rasmus.tensing [ät] gmail.com)
  4. Kätlin Peetsalu
  5. Gleb Stepanov
  6. Svenno Saan
  7. Adelheid Päi
  8. Pille-Riin Paavo
  9. Kristel Loorits
  10. Kadri-Hebo Kukumägi
  11. Kristo Klaus
  12. Kelli Kritt
  13. Taissia Belozjorova
  14. Olga Šved
  15. Anna-Maria Sljusartšuk
  16. Orkhan Alijev
  17. Anu Korsar
 

VII rühm

  1. Paula-Johanna Viilop
  2. Aleksandra Tihhomirova
  3. Karl August Ruusalepp
  4. Kärt Maria Tamme
  5. Kristiina Paju - kursusevanem (kristiina.paju1 [ät] gmail.com)
  6. Hendrik Rull
  7. Elisabet Ottas
  8. Diana Ränk
  9. Helga Paulsen
  10. Hanna-Liina Paat
  11. Pavel Mogutov
  12. Laura Loktev
  13. Anna Golubeva
  14. Alfred Georg Klamas
  15. Toora Alliksoo, rühmavanem (toora.alliksoo [ät] gmail.com)
  16. Siim Christian Reppo-Sirel
 

VIII rühm

  1. Mart Veerus
  2. Brita Tuvi
  3. Emili Telliskivi
  4. Irina Solomina
  5. Jonne Rooma
  6. Merit Puustusmaa
  7. Liisi Pastimäe
  8. Erli Mat
  9. Nikolai Matvejev
  10. Max Linnamägi - rühmavanem (maxlinn94 [ät] hotmail.com)
  11. Oleg Kraus
  12. Sten Kaldmaa
  13. Jelena Forsby
  14. Janar Bachmann
  15. Mari-Anne Philips
  16. Tanel Visnapuu
 

IX rühm

  1. Anna Maria Vassiljeva
  2. Krõõt Treial
  3. Mirjam Tamm
  4. Hendrik Sobi
  5. Raivo Rohtla
  6. Kadri Ann Prass
  7. Elina Parkassevitš
  8. Marine Oganesjan
  9. Tatjana Marhivka
  10. Taur Lillestik, rühmavanem (taur.lillestik [ät] gmail.com)
  11. Merili Kraus
  12. Maria Kisseljova
  13. Helen Kasemaa
  14. Anna Marie Jüriväli
  15. Katri Helena Janno
  16. Kaarel Ernits
  17. Merili Jauk
 
 

X rühm (inglisekeelne)

  1. Anna Maria Jalava
  2. Heidi Katariina Kanerva
  3. Solmu Nestori Laaksonen
  4. Sonja Maria Milaja Luomakoski
  5. Jenni Maria Marjamäki
  6. Markus Antti Juhani Mieskolainen
  7. Iida-Sofia Katriina Orre
  8. Johanna Irene Panula
  9. Joel Jari Antton Pöysä - rühmavanem (joel.poysa [ät] gmail.com)
  10. Meri Rosaliina Elisabet Räihä
  11. Hege Elina Tiik
  12. Rohat Inal - ainult epidemioloogia ja immunoloogia

 

XI rühm (inglisekeelne)

  1. Tuula Maura Marjaana Jokela
  2. Assel Kozhayeva
  3. Ida Lina Lindenschmidt
  4. Väinö Valdemar Loijas
  5. Johanna Hannele Löyhkö
  6. Paula Kaarina Mattila
  7. Nicolas Robert Nietosvaara
  8. Wilhelm Jaan Lothar Pantzerhielm Tönisson
  9. Aleksi Johannes Korpi
  10. Nora Kristina Pyykkö - rühmavanem (nora.pyykko [ät] gmail.com)
  11. Tiia Marika Simonen
  12. Valtteri Jonatan Viskari
 
 

III kursus

I rühm

  1. Polina Tšelnokova
  2. Karina Gussarova
  3. Anastassia Agar
  4. Sisi Carmen Haamer
  5. Karl Jõeste
  6. Loviisa Lees
  7. Elis Maria Avvo
  8. Kristina Gergeljuk
  9. Kristin Kont
  10. Maret Lond
  11. Holger Post
  12. Meeri Rahn - Rühmavanem (meeri.rahn [ät] gmail.com)
  13. Marius Saak
  14. Agnes Äkke
  15. Evelina Gretško
  16. Maarja Niinemets

 

II rühm

  1. Kristjan Kingo
  2. Laura Lisel Koppel
  3. Rait Bessonov - Kursusevanem (rait.bessonov [ät] gmail.com)
  4. Liisa Loigu
  5. Raul Volmer
  6. Kaisa Sander
  7. Laura Rähni
  8. Eva-Lotta Kooskora
  9. Liis Luude
  10. Mariethe-Piret Niglas
  11. Margit Raud
  12. Elena Selge
  13. Liis Trauser
  14. Kirsi Heilikki Hauhia
  15. Polina Piskoppel - Rühmavanem (ppiskoppel [ät] gmail.com)
  16. Karel Uhs (ainult farmakoloogia)
  17. Kristin Klesmann (ainult pat.anatoomia ja farmakoloogia)

 

III rühm

  1. Marleen Inselberg
  2. Annika Liiv
  3. Markus Kiili
  4. Birgit Allmere
  5. Aleksandr Juškov
  6. Kaspar Kolberg
  7. Markus Laars
  8. Helen Lokke - Rühmavanem (helenlokke [ät] gmail.com)
  9. Kristina Morozjuk
  10. Vladislav Põrjajev
  11. Rene Rätsep
  12. Ringo Lennart Teesaar
  13. Dagny Viks
  14. Inger Liis Kroonmaa
  15. Ilja Klõkov

 

IV rühm

  1. Elisabeth Tamm
  2. Ksenija Bidžanova
  3. Laura-Maria Magdaleena Ilottu - Rühmavanem (laura.ilottu [ät] hotmail.com)
  4. Laura Jõgeda
  5. Karl Gregori Kadatski
  6. Liis Noormets
  7. Karl Pohla
  8. Piret Sinimäe
  9. Marit Uuetoa
  10. Anastassia Falovskaja
  11. Henri Maalmann
  12. Greete Riimaa
  13. Anna Pjasta
  14. Entoni-Timmo Käärt
  15. Birgit Allmere (ainult pat.anatoomia)

 

V rühm

  1. Lidia Gerhard
  2. Rei Meier
  3. Karin Eilmann
  4. Gerli Krjukov - Rühmavanem (gerli.krjukov [ät] gmail.com)
  5. Elis Liblik
  6. Mariann Liigand
  7. Aleksandr Poljašov
  8. Hanna Rimm
  9. Olesja Zorina
  10. Katrina Valdma
  11. Kristiina Veetõusme
  12. Alina Roštšinskaja
  13. Triin Muug
  14. Renno Põlluste
  15. Karina Vološina - ainult pat. anatoomia, pat. füsioloogia ja patsiendikeskne suhtlemine

 

VI rühm

  1. Gleb Klimenkov
  2. Riste Kaaret
  3. Anne Lille
  4. Diana Talimaa
  5. Kati Feldschmidt
  6. Kristo Kasepalu
  7. Hellery Kender - Rühmavanem (hellery [ät] kender.ee)
  8. Karel Uhs
  9. Ian Martinson
  10. Patrik Nõlvak
  11. Pille Poola
  12. Julia Žoga
  13. Elsa Valdmaa
  14. Jenny-Laura Sandström
  15. Julia Bilych
  16. Jeva Skarlet - ainult pat. anatoomia
  17. Evelina Gretško - ainult pat. anatoomia

 

VII rühm

  1. Jekaterina Popova
  2. Siim Sõber
  3. Helena Lill
  4. Rene Tamberg
  5. Evamaria Elisabet Keränen - Rühmavanem (evamaria.keranen [ät] gmail.com)
  6. Margareth Meri
  7. Kaisa Teele Oja
  8. Mari-Liis Roosmann
  9. Anu Valkna
  10. Daria Raigla
  11. Darja Sotnikova
  12. Joosep-Henrich Soone
  13. Andreas Rehi
  14. Anton Borissov
  15. Julia Sannikova, ainult Patsiendikeskne suhtlemine ja pat.anatoomia
  16. Karl Oliver Tomson, on akadeemilisel puhkusel
  17. Liisa Loigu, ainult Keskkonna- ja töötervishoid

 

VIII rühm

  1. Ilia Gabovitš
  2. Liisi Võsa
  3. Claus Lemmik
  4. Kristel Kõomägi
  5. Anastassia Fedtšenko
  6. Ken Kilumets
  7. Jeva Skarlet
  8. Helena Mesikepp
  9. Lauri Otsmaa
  10. Christian Isaac Rubin
  11. Tuulike Valliste
  12. Risto Võsaste
  13. Ronja-Liis Tamm - Rühmavanem (ronjaliis [ät] gmail.com)
  14. Julia Sannikova
  15. Ilya Yakovlev
  16. Kirill Zlobin

 

IX rühm

  1. Darja Kovešnikova
  2. Sofia Ratmanova
  3. Džessika Teiman
  4. Aleksandra Solovjova
  5. Janika Heinväli
  6. Katariina Rehi - Rühmavanem (katariinakisand [ät] gmail.com)
  7. Laura Johanna Mettis
  8. Anett Padul
  9. Eva Martina Põder
  10. Monika Rull
  11. Joann Vana
  12. Triin Kitsemets
  13. Dmitri Bobrov
  14. Janett Treisalt
  15. Olga Korotškina
  16. Urmo Kannukene

 

X rühm (inglise õppekeelega)

  1. Nicolas Jouko Antti
  2. Laura Anna Marjaana Montonen
  3. Iris Amanda Wallin
  4. Timi Leo Kalevi Kivijärvi
  5. Fredrika Josefina Blom
  6. Juuso Johannes Kähärä
  7. Anita Kristiina Kinnunen
  8. Irene Kristiina Pietiläinen
  9. Kelly Sander
  10. Mikko Kaarlo Petteri Veikkola
  11. Sami Mikael Lempinen
  12. Shawn Jeremy Stephens
  13. Ilmari Seponpoika Lehto
  14. Koshy Abraham Thoppil
  15. Francesca Del Vecchio (ainult pat.anatoomia ja farmakoloogia)

 

XI rühm (inglise õppekeelega)

  1. Saara Magdaleena Saarivuori
  2. Klaus Torwald Kessel
  3. Ida-Maria Annikki Forsberg
  4. Anton Oliver Sonninen
  5. Nelli Matleena Toivonen
  6. Reetta Maria Weckman
  7. Anna Vilja Lyydia Tattari
  8. Antti Ilmari Nuikka
  9. Anssi Juho Elias Kivilahti
  10. Anni Helena Kakriainen
  11. Maria-Elina Pauliina Koski
  12. Iina Sara Maria Gyldén
  13. Rohat Inal (ainult pat. füsioloogia, pat. anatoomia ja farmakoloogia)

 

IV kursus

 

I
  1. Anu Parvelo - Kursusevanem aparvelo [ät] gmail.com
  2. Michelle Mitt
  3. Raul Kohava
  4. Kelly Hiibus
  5. Kadri-Ann Volberg
  6. Getter Taal
  7. Karl Jõgi
  8. Liisa Kams - Rühmavanem liisakams [ät] msn.com 
 
II
  1. Kadri Johanson
  2. Keiti Mets
  3. Kelli Mets
  4. Birgit Vaher
  5. Prinno Tsakuhhin
  6. Juhan-Mats Kuningas
  7. Veronica Rähesoo - Rühmavanem veronicarahesoo [ät] gmail.com
  8. Lilian Poolak
  9. Ester Oks, Sisehaigused (va kardioloogia, nefroloogia ja laborimeditsiin)
 
III
  1. Marianne Vahtramaa - Rühmavanem mariannevahtramaa [ät] gmail.com 
  2. Kaia Soosaar
  3. Merilin Vahtra
  4. Diana Suumann
  5. Andreas Must
  6. Fidan Nadzafova
  7. Veniamin Metsa
  8. Sergei Rõbakov
 
IV
  1. Kristel Soonets
  2. Teele Kalamees - Rühmavanem teelekalamees [ät] gmail.com 
  3. Keidi Suursaar
  4. Solveig Verbu
  5. Kristi Tiimann
  6. Jaak Valdmann
  7. Kaur Valk
  8. Darja Savištšenko
  9. Silvia Tammela
 
V
  1. Veiko Lillipuu
  2. Sandra Sepp
  3. Kaija-Liis Kiidli
  4. Anette Caroline Kõre
  5. Alice Hiie - Rühmavanem alice.hiie [ät] hotmail.com 
  6. Kristiine Aluvee
  7. Annika Liiv
  8. Hanna Hollman
 
VI
  1. Liisa Salin
  2. Anžela Tjuljukova
  3. Kaarel Reim
  4. Gerhard Grents
  5. Alexander Milovidov
  6. Raul Sepping
  7. Jekaterina Maizik
  8. Mariliis Jukk - Rühmavanem mariliisjukk [ät] gmail.com 
  9. Lilian Poolak, ainult kardioloogia
 
VII
  1. Mirjam Schasmin
  2. Mari-Liis Köst
  3. Henri Randla
  4. Pisar Pind - Rühmavanem pisarpind [ät] gmail.com 
  5. Ester Oks, ainult kardioloogia, nefroloogia ja laborimeditsiin
  6. Lee-Matleen Õunapuu
  7. Rauno Pihlak
  8. Hannes Poolamets
 
VIII
  1. Anton Jakovlev
  2. Oleksandra Derba
  3. Romet Müür - Rühmavanem rometmuur [ät] gmail.com 
  4. Gretel -Marie Siimar
  5. Kadri Vilba
  6. Maria Vorobjova
  7. Getter Kolosov
  8. Aurora-Ursula Joala
  9. Lilian Poolak, ainult reumatoloogia 
 
IX
  1. Ann Leen Mahhov
  2. Jaana Olvet - Rühmavanem jaana.olvet [ät] gmail.com 
  3. Margaret Mikli
  4. Gerda Jürimäe
  5. Jane Liis Kaasik
  6. Helina Räbus
  7. Karolin Riips 
  8. Liis Uusküla
 
X
  1. Laura Väli
  2. Maret Laheveer
  3. Madli Sitska
  4. Signe Feodorov
  5. Uku Kruusamägi
  6. Jevgeni Šugurov
  7. Jürgen Merilind - Rühmavanem jyrgen.merilind [ät] gmail.com 
  8. Hanna Kadri Metsvaht
  9. Jürgen Innos, ainult geneetika
 
XI
  1. Aleksandr Petrojev - Rühmavanem aleksandr.petrojev [ät] gmail.com
  2. Katrin Puhtla
  3. Darja Krasnoumova
  4. Dmitri Stepanov
  5. Aleksandra Äri
  6. Alina Okan
  7. Getter Rätsep
  8. Kristin Ann Kaurit
  9. Anne Must (ainult onkoloogia)
  10. Jürgen Innos
 
XII
  1. Mari Arak - Rühmavanem mari.arak [ät] outlook.com 
  2. Enna Elismäe
  3. Elina Ild
  4. Andri Lõhek
  5. Elina Leis
  6. Arnold Poznahirko
  7. Jelena Rozinko
  8. Maria Tammik
  9. Paula Norts
 
XIII
  1. Patrick Pihelgas
  2. Maarja Talviste
  3. Kaarel Kree
  4. Mattias Suurkivi
  5. Marie Anett Meier
  6. Jens Martin Lovén
  7. Hanna Klaus
  8. Julia Maslovskaja
  9. Karl Erik Lillo - Rühmavanem karlerik.lillo [ät] gmail.com
 
XIV
  1. Karita Liivak - Rühmavanem karitaliivak [ät] gmail.com 
  2. Margot Liidemann
  3. Eliise Leismann
  4. Marie Lugenberg
  5. Boris Geiko
  6. Aleksandr Pirajev
  7. Feliks Jakovenko
  8. Anne Must (ainult anestesioloogia ja intensiivravi)
 
XV
  1. Heli Ahtiainen
  2. Anton Rjabkov
  3. Getter Kala
  4. Anaid Hanzatjan
  5. Riin Nõukas - Rühmavanem (riin.noukas [ät] gmail.com)
  6. Aleksei Redjolkin

XVI

  1. Magnus Oskari Erlingsson - rühmavanem, Magnus.Erlingsson [ät] iki.fi
  2. Emilia Krista Maria Piispanen
  3. Tiia Elisa Mutanen
  4. Vesa Pekka Kittelä
  5. Henri Jaakko Kultalahti
  6. Sanni Marleena Wiksten
  7. Mira Anna Sreegantham
  8. Essi Anneli Virokannas
  9. Saara Valpuri Rehn
  10. Mikko Petteri Ketolainen
  11. Yulia Tyutereva, ainult onkoloogia
  12. Maria Stefanidou, ainult onkoloogia ja silmahaigused
  13. Tomáš Kielar, ainult onkoloogia ja anestesioloogia

XVII

  1. Anssi Johannes Vainikka
  2. Sara Wilhelmina Karlsson
  3. Ari Tapio Hännikäinen
  4. Anssi Adoga Dogood Eboreime
  5. Ana Botchorishvili
  6. Laura Hanna Maria Meriläinen
  7. Anna-Kaarina Heikintytär Koponen - rühmavanem, ankka-kaarina [ät] hotmail.com
  8. Riitta Marianne Yrjönkoski
  9. Jade Joanna Saurio
  10. Yulia Tyutereva, ainult geneetika
 
 

V kursus

I rühm

  1. Steneli Johansson
  2. Kristi Kippasto
  3. Jekaterina Konstantinova
  4. Marianna Laht marianna.laht [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Emeri Neumann
  6. Anette Rähni
  7. Kristjan Toots
  8. Anne Must
  9. Triin Ventmann (ainult psühhiaatria)

 

II rühm

  1. Katri Elias
  2. Ingrid Kirs
  3. Minna Mari Lett
  4. Marta Matisen
  5. Villem Pata
  6. Hendrik Rummel
  7. Oliver Savisaar oliver.savisaar [ät] gmail.com (rühmavanem)
  8. Johannes Pärtel Truusalu
  9. Katrina Graumann

 

III rühm

  1. Krõõt Aab
  2. Anet Kibin anet.kibin [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Kaija-Liis Lattik
  4. Kristiin Resik
  5. Laura Zirel
  6. Birgit Valgemäe
  7. Laura Daniela Hackman
  8. Jürgen Innos, ainult kliiniline radioloogia

 

IV rühm

  1. Hanna Karoliina Kalle
  2. Olga Kiss
  3. Liina Luih
  4. Elise Lätt elise.latt [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Simmo Tõnisson
  6. Mihkel Viru
  7. Jürgen Innos, ainult taastusravi
  8. Sven Tamp, ainult taastusravi ja tervishoiukorraldus

 

V rühm

  1. Dmitri Anissimov
  2. Anita Kuprijanovitš anitakup [ät] gmail.com (rühmavanem)
  3. Kerta Maripuu
  4. Alvar Olgo
  5. Erleen Piir
  6. Johanna Sepp
  7. Kirill Tammela
  8. Helerin Raikkerus

 

VI rühm

  1. Agnes Aadusaar
  2. Anna Dunajeva
  3. Kristin Kolts
  4. Elena Mazuruk
  5. Heleri Mürel
  6. Mariliis Räis
  7.  Ingel Soop
  8. Anna Maria Viinalass anna.maria0509 [ät] gmail.com (rühmavanem)
  9. Kärt Pajula, ainult naha- ja suguhaigused

 

VII rühm

  1. Annabel Kongi
  2. Kati Koost
  3. Páll Kaarel Laas Sigurðsson
  4. Maris Niibek niibekmaris [ät] hotmail.com (rühmavanem)
  5. Karoliine Teelahk
  6. Aleksandra Tšitšerina
  7. Joonas Tuutma
  8. Tuljo Ööbik

 

VIII rühm

  1. Jürgen Innos, ainult psühhiaatria
  2. Kadri Kukk
  3. Helena Lepassar
  4. Mikk Pihlap
  5. Henry Silvet
  6. Mihkel Talvi
  7. Meeri Veelma meeriveelma [ät] gmail.com (rühmavanem)
  8. Sven Tamp, ainult naistehaigused ja kl.farmakoloogia

 

IX rühm

  1. Tom Gregori Brazier
  2. Karin Salupuu
  3. Silver Koorits
  4. Elina Osi elina.osi [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Marjaliisa Palu
  6. Karl Pärn
  7. Anna Mari Tamm
  8. Sven Tamp, ainult nahahaigused

 

X rühm

  1. Kadri Eerik
  2. Tea Espenberg
  3. Elina Floria
  4. Merilin Laars
  5. Jakov Saltõkov
  6. Kertu Simulask kertusim [ät] hot.ee (rühmavanem)
  7. Madli Tulk

 

XI rühm

  1. Grit Arro
  2. Jevgeni Kremm
  3. Miina Johanna Kütson
  4. Gerli Paju
  5. Beatrice Rahlin beatricerahlin [ät] gmail.com (rühmavanem)
  6. Sille Saareleht
  7. Kaari Tilga
  8. Indrek Viil

 

XII rühm

  1. Viljar Andrejev
  2. Joonas Pent
  3. Eeva Protas eeva.protas.001 [ät] gmail.com (rühmavanem)
  4. Lona-Liisa Pruks lona.pruks [ät] gmail.com (kursusevanem)
  5. Kadi Telvar
  6. Tannar Tint
  7. Marge Vaikjärv
  8. Helena Ankur
  9. Olga Kiss, ainult nahahaigused ja peremeditsiin
  10. Jevgeni Nipadistov, ainult tervishoiukorraldus

 

XIII rühm

  1. Artjom Briš
  2. Eduard Harkov
  3. Roman Makarov
  4. Jevgeni Nipadistov jevgeni.nipadistov [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Ksenia Zamatajeva
  6. Aleksandra Titova
  7. Alina Vereštšagina
  8. Sven Tamp, ainult kõrva-nina-kurguhaigused

 

XIV rühm

  1. Reile Juhanson
  2. Liis Kibuspuu
  3. Luise Leemet luiseleemet [ät] gmail.com (rühmavanem)
  4. Maris Mõttus
  5. Edgar Stepanjan
  6. Marian Zopp
  7. Johanna Uusmaa
  8. Kärt Pajula

 

XV rühm

  1. Kristiina Juhkami
  2. Jesse Joonas Mikael Karppinen
  3. Gustav Klimušev
  4. Liisi Freienthal loo.liisi [ät] gmail.com (rühmavanem)
  5. Silver Joosep Paluste
  6. Hanna Tamm
  7. Karl-Erik Tillmann
  8. Kaisa Viljar
  9. Priit Välja
  10. Sven Tamp, ainult kl. radioloogia ja kohtumeditsiin

 

XVI rühm

  1. Alver Aitsen
  2. Artjom Bahhir
  3. Maria Buglevski
  4. Tatjana Mogutova
  5. Mai-Liis Pukk
  6. Eeva-Maarja Raamat eevamaarja.raamat [ät] gmail.com (rühmavanem)
  7. Tatjana Veršinina
  8. Anet Vanaveski
  9. Sven Tamp, ainult kriitilised seisundid emos

 

XVII rühm (õppetöö inglise keeles)

  1. Anni Vuorenmaa
  2. Mira Ovaska
  3. Saga Karlsson - saga.mikaela.karlsson [ät] hotmail.com (rühmavanem)
  4. Hanna Mustonen
  5. Viivi Vartiainen
  6. Niina Vähäsaari
  7. Axel Hilden
  8. Elisa Parkkinen
  9. Filip Soich 
  10. Tomáš Kielar, ainult naistehaigused ja neuroloogia

 

XVIII rühm (õppetöö inglise keeles)

  1. Sanna Juurioksa - sanna.juurioksa [ät] gmail.com (rühmavanem)
  2. Sergei Gordienko
  3. Peetu Drockila
  4. Maria Sannamo
  5. Aswath Venkatasubramanian
  6. Minna Backman
  7. Axel Linnovaara
  8. Janne Mikkola
  9. Alexander Rosendahl
  10. Maria Stefanidou, ainult kohtuarstiteadus, naistehaigused ja neuroloogia