Foto:
Andero Kalju

Konverents "TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad" pakub põnevaid teemasid

Selgunud on 12. oktoobril toimuva konverentsi "TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad" kava.

Konverentsil on nii töötoad kui ettekanded. Samuti on võimalik osta erialakirjandust.

Koolitusel osalemine annab seitse koolitustundi, registreerida saab kuni 5. oktoobrini. Registreerumiseks saatke e-kiri merle.tiidemaa@ut.ee.

#teadus #ühiskonnale
Tartu Ülikooli doktoritööde sari

Mati Arend kaitseb doktoritööd „Effects of specific inspiratory muscle warm-up on maximal inspiratory pressure, rowing performance, and VO2 kinetics"

01.07.2022