Academica nädal toob Tartusse avalikud loengud Saksamaa ülikoolide tippekspertidelt

Saksa-Eesti akadeemiline nädal Academica toob algaval nädalal Tartusse mitmeid avalikke loenguid Saksa ülikoolide tippekspertidelt. Aktuaalsed loenguteemad ulatuvad samasooliste abielust kuni laste vaadeteni õiglusele. Kõik huvilised on oodatud.

Academica nädala loengute ajakava:

Esmaspäev, 13. oktoober

Kell 10.15 "Bayesian analysis of statistical inverse problems." Dr. Peter Mathé, Weierstrassi instituut (J. Liivi 2-206)

Kell 12.15 “Same sex marriages in International and European Family Law - a clash of legal cultures?” Prof. Dr. Volker Lipp, Göttingeni ülikool (Näituse 20-217)

Kell 14.15 "In the light of the recent developments: What is behind? The ideological dimension of revolutions in a global context." Dr. Florian Hartleb Bonni ülikool (Lossi 36-103)

Kell 14.15 "Children's views on justice. Conceptual and empirical results from the "World Vision Study on Children in Germany 2013." Prof. Dr. Sabine Andresen, Goethe ülikool (Lossi 36-307)

Kell 16.00 "On 'Learning Analytics' and its Potential Contribution to Improving Secondary and Higher Education" Prof. Dr. Heinz U. Hoppe, Duisburg-Esseni ülikool (Lossi 38-18)

Teisipäev, 14. oktoober

Kell 8.15 „From science to clinic: will research in epilepsy genetics revolutionize patient care and treatment?" Prof. Dr. med. Ulrich Stephani, Kieli ülikool (N. Lunini 6-C129)

Kell 12.15 konverents „Noored tulevikuehitajatena. Kellu, arvuti, kompass – kellele ja miks?“ TÜ aulas

Saksa-Eesti akadeemilist nädalat Academica korraldab Tartu ülikool Nordrhein-Westfaleni liidumaa tööandjate liidu ja Saksamaa suursaatkonnaga Eestis toetusel.

Tutvu Academica nädala üritustega lähemalt ka Academica kodulehel.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja