Toomas Tuul

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts pälvis aasta konverentsiteo tiitli

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi möödunud aasta märtsis korraldatud rahvusvaheline arstitudengite peaassamblee „March Meeting 2023“ pälvis Eesti Konverentsibüroolt 2023. aasta konverentsiteo tiitli.

Peaassamblee üks korraldajatest, arst-resident Veiko Lillipuu ütles, et sündmus tõi Eestisse kokku üle 800 arstitudengi 85 riigist. „Lisaks Tallinnas nädal aega kestnud peaassambleele jõudsid külalised eelürituse raames ka Tartusse. Arstitudengis osalesid peaassambleel nädala jooksul erinevates töötubades, sessioonidel ja plenaariumitel. Konverentsi raames tutvustati ka Eesti tervishoiusüsteemi e-tervise, digiandmete ja -tehnoloogiate teemal. Päevast harivat programmi täiendas õhtune sotsiaalprogramm, mis pakkus osalejatele võimaluse vabamas õhkkonnas suhtlemiseks, erialaste tutvuste loomiseks ja sihtkoha avastamiseks. „March Meeting 2023“ peakorraldaja Elina Osi on siiralt tänulik niivõrd suure tunnustuse üle ning tunneb tõeliselt suurt uhkust kogu 50 liikmelise korraldus- ja vabatahtlike tiimi üle, kes oma õpingute ja töö kõrvalt suursündmuse edukalt ellu viisid.“

Eesti Konverentsibüroo (ECB) tunnustas tänuüritusel kokku 27 möödunud aastal Tallinnas toimunud rahvusvahelist konverentsi ning aasta konverentsitegu valiti ECB liikmete hääletuse tulemusel.

"March Meeting 2023" korraldajad
Raivo Uibo

Teaduse elutööpreemia pälvinud Raivo Uibo: peame hoidma arste, kes hakkavad liigse pinge tõttu väsima

Helen Zirnask