Erialade programmid

 

Eriala Üldjuhendaja

Allergoloogia-immunoloogia 

Raivo Uibo

Allergoloogia-immunoloogia 2022/2023

Raivo Uibo

Anestesioloogia ja intensiivravi

Juri Karjagin

Anestesioloogia ja intensiivravi 2019/2020

Juri Karjagin
Anestesioloogia ja intensiivravi 2022/2023 Juri Karjagin

Dermatoveneroloogia

Kristi Abram

Dermatoveneroloogia 2020/2021

Kristi Abram
Dermatoveneroloogia 2022/2023 Kristi Abram

Endokrinoloogia

Kaia Tammiksaar

Endokrinoloogia 2019/2020

Kaia Tammiksaar

Endokrinoloogia 2020/2021

Kaia Tammiksaar
Endokrinoloogia 2022/2023 Kaia Tammiksaar

Erakorraline meditsiin

Triinu Keskpaik

Erakorraline meditsiin 5 aastat

Triinu Keskpaik

Erakorraline meditsiin 5 aastat 2017/2018

Triinu Keskpaik
Erakorraline meditsiin 5 aastat 2022/2023 Triinu Keskpaik

Füsiaatria ja taastusravi

Aet Lukmann
Taastusravi 2022/2023 Aet Lukmann

Füsiaatria ja taastusravi spordimeditsiini kõrvalerialaga

Eve Unt

Füsiaatria ja taastusravi spordimeditsiini kõrvalerialaga 2019/2020

Eve Unt
Füsiaatria ja taastusravi spordimeditsiini kõrvalerialaga 2022/2023 Eve Unt

Gastroenteroloogia

Riina Salupere
Gastroenteroloogia 2022/2023 Riina Salupere

Hematoloogia

Marju Hein

Hematoloogia 2019/2020

Marju Hein
Hematoloogia 2022/2023 Marju Hein

Infektsioonhaigused

Pilleriin Soodla

Infektsioonhaigused 2020/2021

Pilleriin Soodla
Infektsioonhaigused 2022/2023 Pilleriin Soodla

Kardioloogia 

Priit Kampus
Kardioloogia 2022/2023 Priit Kampus

Kardiokirurgia

Arno Ruusalepp

Kardiokirurgia 2019/2020

Arno Ruusalepp
Kardiokirurgia 2022/2023 Arno Ruusalepp

Kohtuarstiteadus

Marika Väli
Kohtuarstiteadus 2022/2023 Marika Väli

Laboratoorne meditsiin kliinilise mikrobioloogia kõrvalerialaga

Kalle Kisand

Laboratoorne meditsiin kliinilise mikrobioloogia kõrvalerialaga 2020/2021

Kalle Kisand
Laborimeditsiin kliinilise mikrobioloogia kõrvalerialaga 2022/2023 Kalle Kisand

Lastekirurgia

Viljo Kübarsepp

Lastekirurgia 2019/2020

Viljo Kübarsepp
Lastekirurgia 2022/2023 Viljo Kübarsepp

Meditsiinigeneetika

Katrin Õunap

Meditsiinigeneetika 2019/2020

Katrin Õunap
Meditsiinigeneetika 2022/2023 Katrin Õunap

Nefroloogia

Mai Rosenberg

Nefroloogia 2020/2021

Mai Rosenberg
Nefroloogia 2022/2023 Mai Rosenberg

Neurokirurgia

Tõnu Rätsep

Neurokirurgia 2019/2020

Tõnu Rätsep

Neurokirurgia 2021/2022

Tõnu Rätsep

Neuroloogia

Sulev Haldre

Neuroloogia 2019/2020

Sulev Haldre

Neuroloogia 2020/2021

Sulev Haldre
Neuroloogia 2022/2023 Sulev Haldre

Oftalmoloogia

Marko Pastak

Oftalmoloogia 2019/2020

Marko Pastak
Oftalmoloogia 2022/2023 Marko Pastak

Oftalmoloogia kõrvalerialaga

Marko Pastak
Oftalmoloogia kõrvalerialaga 2022/2023 Marko Pastak

Onkoloogia

Jana Jaal

Onkoloogia 2019/2020

Jana Jaal
Onkoloogia 2022/2023 Jana Jaal

Ortodontia

Triin Jagomägi

Ortodontia 2020/2021

Triin Jagomägi
Ortodontia 2022/2023 Triin Jagomägi

Ortopeedia

Toomas Tein

Ortopeedia 2018/2019

Toomas Tein

Ortopeedia 2019/2020

Toomas Tein
Ortopeedia 2022/2023 Toomas Tein

Otorinolarüngoloogia

Indrek Aus
Otorinolarüngoloogia 2022/2023 Indrek Aus

Patoloogia

Ave Minajeva
Patoloogia 2022/2023 Ave Minajeva

Pediaatria

Inga Vainumäe

Pediaatria 2019/2020

Inga Vainumäe

Pediaatria 2020/2021

Inga Vainumäe
Pediaatria 2022/2023 Inga Vainumäe

Pediaatria kõrvalerialadega

Inga Vainumäe

Pediaatria kõrvalerialadega 2019/2020

Inga Vainumäe
Pediaatria kõrvalerialadega 2022/2023 Inga Vainumäe

Peremeditsiin

Ruth Kalda

Peremeditsiin 2016/2017

Ruth Kalda

Peremeditsiin 4 aastat 2019/2020

Ruth Kalda
Peremeditsiin 4 aastat 2022/2023 Ruth Kalda

Plastika- ja rekonstruktiivkirurgia

Olavi Vasar

Plastika- ja rekonstruktiivkirurgia 2019/2020

Olavi Vasar

Plastika- ja rekonstruktiivkirurgia 2020/2021

Olavi Vasar
Plastika- ja rekonstruktiivkirurgia 2022/2023 Olavi Vasar

Psühhiaatria

Anu Susi

Psühhiaatria 2018/2019

Anu Susi

Psühhiaatria 2020/2021

Anu Susi
Psühhiaatria 2022/2023 Anu Susi

Psühhiaatria kõrvalerialaga

Anu Susi

Psühhiaatria kõrvalerialaga 2018/2019

Anu Susi

Psühhiaatria kõrvalerialaga 2020/2021

Anu Susi
Psühhiaatria kõrvalerialaga 2022/2023 Anu Susi

Pulmonoloogia

Alan Altraja
Pulmonoloogia 2022/2023 Alan Altraja

Radioloogia 

Jaanika Kumm

Radioloogia 2018/2019

Jaanika Kumm

Radioloogia 2019/2020

Jaanika Kumm
Radioloogia 2022/2023 Jaanika Kumm

Restauratiivne hambaravi

Jana Olak

Restauratiivne hambaravi 2019/2020

Jana Olak

Restauratiivne hambaravi 2020/2021

Jana Olak
Restauratiivne hambaravi 2022/2023 Jana Olak

Reumatoloogia

Riina Kallikorm
Reumatoloogia 2022/2023 Riina Kallikorm

Sisehaigused

Margus Lember

Sisehaigused 2019/2020

Margus Lember
Sisehaigused 2022/2023 Margus Lember

Suu- ja näo-lõualuukirurgia

Tiia Tamme

Suu- ja näo-lõualuukirurgia 2020/2021

Tiia Tamme
Suu- ja näo-lõualuukirurgia 2022/2023 Tiia Tamme

Sünnitusabi ja günekoloogia

Helle Karro
Sünnitusabi ja günekoloogia 2022/2023 Helle Karro

Torakaalkirurgia

Tanel Laisaar

Torakaalkirurgia 2019/2020

Tanel Laisaar
Torakaalkirurgia 2022/2023 Tanel Laisaar

Töötervishoid

Evelyn Aaviksoo

Töötervishoid 2020/2021

Evelyn Aaviksoo
Töötervishoid 2022/2023 Evelyn Aaviksoo

Uroloogia

Jaanus Kahu

Uroloogia 2019/2020

Jaanus Kahu
Uroloogia 2022/2023 Jaanus Kahu

Vaskulaarkirurgia

Jaak Kals

Vaskulaarkirurgia 2019/2020

Jaak Kals
Vaskulaarkirurgia 2022/2023 Jaak Kals

Üldkirurgia

Urmas Lepner

Üldkirurgia 2019/2020

Urmas Lepner
Üldkirurgia 2022/2023 Urmas Lepner

Lisa-aastaga programmid


 

 

 

 

Sisseastumine

#sisseastumine
Tartu Ülikooli tudengid praktikumis

Tartu Ülikool kutsub osalema tudengivarjuprojektis

#sisseastumine
Õnnelik Tartu Ülikooli Pärnu kolledži tudeng

Tartu Ülikooli esmased vastuvõtuotsused on tehtud

#sisseastumine
Tartu Ülikooli LT tudeng raamatutega

Tartu Ülikooli saab kandideerida veel vaid 29. juunini