Skip to main content

Erialade programmid

 

Eriala Üldjuhendaja

Allergoloogia-immunoloogia 

Raivo Uibo

Anestesioloogia ja intensiivravi

Juri Karjagin

Anestesioloogia ja intensiivravi 2019/2020

Juri Karjagin

Dermatoveneroloogia

Kristi Abram

Dermatoveneroloogia 2020/2021

Kristi Abram

Endokrinoloogia

Kaia Tammiksaar

Endokrinoloogia 2019/2020

Kaia Tammiksaar

Endokrinoloogia 2020/2021

Kaia Tammiksaar

Erakorraline meditsiin

Aleksander Sipria

Erakorraline meditsiin 5 aastat

Aleksander Sipria

Erakorraline meditsiin 5 aastat 2017/2018

Aleksander Sipria

Füsiaatria ja taastusravi

Aet Lukmann

Füsiaatria ja taastusravi spordimeditsiini kõrvalerialaga

Eve Unt

Füsiaatria ja taastusravi spordimeditsiini kõrvalerialaga 2019/2020

Eve Unt

Gastroenteroloogia

Riina Salupere

Hematoloogia

Marju Hein

Hematoloogia 2019/2020

Marju Hein

Infektsioonhaigused

Pilleriin Soodla

Infektsioonhaigused 2020/2021

Pilleriin Soodla

Kardioloogia 

Silvia Noodla

Kardiokirurgia

Arno Ruusalepp

Kardiokirurgia 2019/2020

Arno Ruusalepp

Kohtuarstiteadus

Marika Väli

Laboratoorne meditsiin kliinilise mikrobioloogia kõrvalerialaga

 

Kalle Kisand
 

Laboratoorne meditsiin kliinilise mikrobioloogia kõrvalerialaga 2020/2021

Kalle Kisand

Lastekirurgia

Viljo Kübarsepp

Lastekirurgia 2019/2020

Viljo Kübarsepp

Meditsiinigeneetika

Katrin Õunap

Meditsiinigeneetika 2019/2020

Katrin Õunap

Nefroloogia

Mai Rosenberg

Nefroloogia 2020/2021

Mai Rosenberg

Neurokirurgia

Tõnu Rätsep

Neurokirurgia 2019/2020

Tõnu Rätsep

Neurokirurgia 2021/2022

Tõnu Rätsep

Neuroloogia

Sulev Haldre

Neuroloogia 2019/2020

Sulev Haldre

Neuroloogia 2020/2021

Sulev Haldre

Oftalmoloogia

Marko Pastak

Oftalmoloogia 2019/2020

Marko Pastak

Oftalmoloogia kõrvalerialaga

Marko Pastak

Onkoloogia

Jana Jaal

Onkoloogia 2019/2020

Jana Jaal

Ortodontia

Triin Jagomägi

Ortodontia 2020/2021

Triin Jagomägi

Ortopeedia

Toomas Tein

Ortopeedia 2018/2019

Toomas Tein

Ortopeedia 2019/2020

Toomas Tein

Otorinolarüngoloogia

Indrek Aus

Patoloogia

Ave Minajeva

Pediaatria

Inga Vainumäe

Pediaatria 2019/2020

Inga Vainumäe

Pediaatria 2020/2021

Inga Vainumäe

Pediaatria kõrvalerialadega

Inga Vainumäe

Pediaatria kõrvalerialadega 2019/2020

Inga Vainumäe

Peremeditsiin

Ruth Kalda

Peremeditsiin 2016/2017

Ruth Kalda

Peremeditsiin 4 aastat 2019/2020

Ruth Kalda

Plastika- ja rekonstruktiivkirurgia

Olavi Vasar

Plastika- ja rekonstruktiivkirurgia 2019/2020

Olavi Vasar

Plastika- ja rekonstruktiivkirurgia 2020/2021

Olavi Vasar

Psühhiaatria

Anu Susi

Psühhiaatria 2018/2019

Anu Susi

Psühhiaatria 2020/2021

Anu Susi

Psühhiaatria kõrvalerialaga

Anu Susi

Psühhiaatria kõrvalerialaga 2018/2019

Anu Susi

Psühhiaatria kõrvalerialaga 2020/2021

Anu Susi

Pulmonoloogia

Alan Altraja

Radioloogia 

Jaanika Kumm

Radioloogia 2018/2019

Jaanika Kumm

Radioloogia 2019/2020

Jaanika Kumm

Restauratiivne hambaravi

Jana Olak

Restauratiivne hambaravi 2019/2020

Jana Olak

Restauratiivne hambaravi 2020/2021

Jana Olak

Reumatoloogia

Riina Kallikorm

Sisehaigused

Margus Lember

Sisehaigused 2019/2020

Margus Lember

Suu- ja näo-lõualuukirurgia

Tiia Tamme

Suu- ja näo-lõualuukirurgia 2020/2021

Tiia Tamme

Sünnitusabi ja günekoloogia

Helle Karro

Torakaalkirurgia

Tanel Laisaar

Torakaalkirurgia 2019/2020

Tanel Laisaar

Töötervishoid

Evelyn Aaviksoo

Töötervishoid 2020/2021

Evelyn Aaviksoo

Uroloogia

Jaanus Kahu

Uroloogia 2019/2020

Jaanus Kahu

Vaskulaarkirurgia

Jaak Kals

Vaskulaarkirurgia 2019/2020

Jaak Kals

Üldkirurgia

Urmas Lepner

Üldkirurgia 2019/2020

Urmas Lepner

 

Lisa-aastaga programmid
 

 

 

 

#sisseastumine
Õpi Tartus 2021

Järelvaadatav: inspireeriv kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“

Jaga
17.01.2022
#sisseastumine
Fotol kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“ 2021. aastal. Foto autor Andres Tennus 2.jpeg

Menukas kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“ tuleb taas

Jaga
03.01.2022
#sisseastumine
resident

Residentuuri vastuvõtueksamite sisulised nõuded

Jaga
05.11.2021