Arsti, eriarsti ja hambaarsti vastavuseksami tasu

Arsti, eriarsti ja hambaarsti vastavuseksami tasu koosneb vastavuseksami sooritamiseks vajalike dokumentide menetlemise tasust ja vastavuseksami sooritamise tasust:

1. Vastavuseksami sooritamiseks vajalike dokumentide menetlemise tasu on 192 eurot (hinnale lisandub käibemaks 20%.
    Vastavuseksami komisjon menetleb dokumente pärast seda, kui taotleja on tasunud dokumentide menetlemise tasu Tartu Ülikooli arveldusarvele vastavalt Tartu Ülikooli esitatud arvele ja esitanud maksekorralduse koopia meditsiiniteaduste valdkonna dekanaati.

2. Arsti, eriarsti ja hambaarsti vastavuseksami sooritamise tasu on 384 eurot (hinnale lisandub käibemaks 20%). Vastavuseksami kordussoorituse tasu on 384 eurot (hinnale lisandub käibemaks 20%).
    Vastavuseksami sooritamise tasu tuleb tasuda Tartu Ülikooli arveldusarvele vastavalt Tartu Ülikooli esitatud arvele. Maksekorralduse koopia tuleb esitada meditsiiniteaduste valdkonna dekanaati enne vastavuseksami sooritamist.

Tervishoiutöötajaks registreerimise kohta loe lähemalt Terviseameti kodulehelt.

Lähiõpe jätkub.

Kevadsemestril jätkub lähiõpe

19.01.2022
MV