Arstiteaduskonna aastapäev

12. ja 13. oktoobril tähistatakse Tartu Ülikoolis arstiteaduskonna 391. aastapäeva. Teaduskonverentsil esinevad üliõpilased, doktorandid, teadurid, arst-residendid ja arstid oma viimase aja uurimustöödega, mille seast žürii valib välja ka kõige paremad. Teemakonverents kannab tänavu pealkirja „Tulevikumeditsiin, innovatsioon ja kestlik areng“.

Arstiteaduskonna aastapäev on traditsiooniline kohtumispaik valdkonnaga seotud inimestele – üliõpilastele, õppejõududele, teadlastele, vilistlastele ja valdkonna partneritele. Meditsiiniteaduste valdkond on üks vähestest Tartu Ülikoolis, mis tähistab oma aastapäeva eraldi teaduskonverentsiga. Traditsiooniliselt avaldatakse õppejõudude, teadlaste, üliõpilaste ja arstide teadustööde teesid ka Eesti Arsti lisas. Arvukad teesid on kõrgetasemelised ning näitavad aktiivset tegevust mitmetes meditsiini teadussuundades.

Aastapäeval antakse välja meditsiiniteaduste valdkonna kõrgeim autasu, arstiteaduskonna medal, autasustatakse teaduskonverentsi parimaid ning jagatakse stipendiume.

Teadus- ja teemakonverentsist teeb otseülekande UTTV

    Programm 2023       Registreeru arstiteaduskonna aastapäevale     

 

Teaduskonverentsi teesid

Arstiteaduskonna medal

Meditsiiniteaduste vadkond

Ootame teese arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverentsile

AR päevad

Alanud on registreerimine arstiteaduskonna aastapäevale, mille keskmes on tippteadus