Raigo Pajula

TÜ kliinikumi lastehaiglat ja Delta keskust tõsteti esile üleriigilise euroteo konkursil

Tartu Ülikooli tunnustati konkursil „Südamega tehtud eurotegu“ Delta keskuse ehitamise eest, mis jõudis kolmekümne parima projekti hulka. Parimaks südamega tehtud euroteoks valiti Tartu Ülikooli Kliinikumi lastehaigla rajamine.

Septembris algas üleriigiline konkurss, kuhu esitati 140 projekti. Žürii valis nende seast välja 30 parimat, mille pingerida kujunes rahvahääletuse käigus.

Konkursi eesmärk oli valida välja parimad eurotoetust saanud projektid, et tunnustada edulugusid, kus Euroopa Liidu toetused on aidanud kaasa Eesti arengule, heaolu kasvule ja inimeste toimetulekule.

Kampaaniat korraldas Euroopa Liidu struktuuritoetuste korraldusasutus Riigi Tugiteenuste Keskus. Kampaaniat rahastati Euroopa Liidu struktuuri- ja investeerimisfondidest.

Raivo Uibo

Teaduse elutööpreemia pälvinud Raivo Uibo: peame hoidma arste, kes hakkavad liigse pinge tõttu väsima

"March Meeting 2023" korraldajad

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts pälvis aasta konverentsiteo tiitli