Angelina Pjatkovskaja

Vanavanemate päeva vestlusring Marika Mikelsaare ja Ingi Mihkelsooga

Tartu Ülikooli muuseum kutsub vanavanemate päeval kuulama vestlusringi Marika Mikelsaare ja Ingi Mihkelsooga.

Marika Mikelsaar on Tartu Ülikooli emeriitprofessor ja Tartu linna aukodanik. Ingi Mihkelsoo on Kiusamisvaba Kooli tegevjuht. Nende peres on veelgi kuulsaid ülikooliga seotud inimesi: Ingi Mihkelsoo ema on professor Margit Sutrop, Riigikogu liige ja ülikooli eetikakeskuse juhataja. Ühises vestlusringis jutustatakse ja meenutatakse ülikooliaegu. Just seepärast toimub vestlusring samas saalis, kus on üleval püsinäitus „Minu elu ülikool“. Vestlust modereerib raadiosaate „Käbi ei kuku..." saatejuht Sten Teppan.

Vestlusringi on eriti oodatud vanavanemad lapselastega, kuid teretulnud on kõik, kes soovivad veeta tunnikese ülikooliga seotud mälestuste rajal. Osalemine muuseumipiletiga. Vanavanemale ja lapselapsele kehtib ühine sooduspilet. Vanavanemate päeval on osalejad oodatud Toome kohvikusse, kus pakutakse pileti ettenäitamisel 5% soodustust.

Vanavanemate päev Tartu Ülikooli muuseumis
Vanavanemate päev (autor: Erakogu)

Biomeedikumi segakoori kontsert kevadel

26. aprillil kell 19.00 toimub Biomeedikumi segakoori kevadkontsert