Kadri Talivätsing

Meditsiiniteaduste valdkond sai tunnustuse rahvusvahelise konverentsi korraldamise eest

6. veebruaril tunnustas Tartu linn Alexela Loomemajas 2023. aasta silmapaistvaid konverentsikorraldajaid. Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekanaadi esindajaid said tunnustuse rahvusvahelise konverentsi „ECTS MA Annual Meeting 2023“ korraldamise eest.

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekanaadi juhataja Rene Kärner ütles, et ECTS MA aastakoosolekul oli kohal suur osa Euroopas arstiõpet pakkuvate ülikoolide esindajatest. „Konverents andis võimaluse kohtuda olemasolevate partneritega ning saada uusi kontakte üliõpilas- ja õppejõuvahetuseks ning soodustas koostööd meditsiiniülikoolide vahel.“

Tunnustuse võtsid vastu dekanaadi juhataja Rene Kärner, turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Mari-Liis Timmotalo ja Erasmuse valdkondlik koordinaator Kadri Veeperv.

Tartu linna avaldatud pressiteates on välja toodud, et Tartus toimus möödunud aastal 52 rahvusvahelist konverentsi. Kõige rohkem rahvusvahelisi konverentse tõi linna Tartu Ülikool, enim osalejaid meelitas kohale ärifestival sTARTUp Day. Lisaks nimetati kolm uut Tartu konverentsisaadikut: üks Tartu Ülikoolist, üks Eesti Maaülikoolist ja üks Haridus- ja Noorteametist. Tartu konverentsisaadik toob Tartusse oma eriala konverentse, panustades nii Tartu linna kui rahvusvaheliste konverentside keskuse arengusse. Tartus on tänaseks kokku 137 tunnustatud konverentsisaadikut.

Loe teiste tunnustusesaajate kohta Tartu linna kodulehelt.

ECTS MA Annual Meeting 2023
ECTS MA Annual Meeting 2023

Raivo Uibo

Teaduse elutööpreemia pälvinud Raivo Uibo: peame hoidma arste, kes hakkavad liigse pinge tõttu väsima