Anneli Rätsep, Ljudmilla Atškasov "Kas suhtlemist on võimalik mõõta?" **

Date: 25th May
Time: 14:45–16:15
Place: University of Tartu library, W. Struve 1

Motiveerivas intervjueerimises räägime teadvustatud suhtlemisprotsessist, milles iga nõustaja interaktsioon on kaalutletud ja mõtestatud eesmärgipärane sekkumine. Iga suhtlemiskomponent asetub justkui pusletükina oma kohale, mis interaktsioonis tekitab motiveeriva dialoogi. Selles töötoas saad ülevaate, kuidas me nõustamisprotsessis teavet üksteisega vahetame (sekkumistehnikad), kuidas me üksteist tajume (empaatia) ja mõjutame (partnerlus) ning kuidas neid komponente saab täpsemalt mõõta. Kuulame intervjuud ja räägime MITI-st. See annab Sulle teadmise, mille osas olla edaspidi tähelepanelikum ja võimaldab aru saada, kuidas saab tõhustada enda suhtlemisoskusi eesmärgipäraselt.

mees loeb dokumenti

Uuest õppeaastast muutuvad tasuta õppimise tingimused

Tartu Ülikooli üliõpilased Polina Tipakova ja Kirill Nitsenko.

Narvast Tartusse ülikooli – põnev ja üllatusterohke seiklus

Tõnu Esko opening the sustainability conference on Nov 15, 2023 in Tartu

Doktorandid on oodatud esimest korda toimuvale ainekursusele „Teaduspõhine ettevõtlus“