Foto:
Erakogu

Toni Seppälä peab loengu täppismeditsiini rakendamisest seedetraktivähi korral

25. augustil peab Tampere Ülikooli vähiuuringute professor ja Helsinki Ülikoolihaigla kolorektaalkirurg Toni Seppälä ingliskeelse loengu "Precision medicine in gastrointestinal cancer" ("Täppismeditsiini rakendamine").

Loengu eesmärgiks on teadvustada personaliseeritud vähiravi potentsiaali siirdemeditsiinis ja kliinilises ravis, kasutades patsiendist lähtuvaid mudeleid ja vähigenoomikat. Loengus käsitletakse võimalusi vähiennetuse ja sihtmärkravi osutamiseks kolorektaalvähi ja pankreasekasvaja näitel.

Toni Seppälä tuleb Tartusse doktoritöö oponendina.

Loeng toimub Linkbergi auditooriumis kella 8.109.00 aadressil L. Puusepa 8.

10.08.2022
#teadus

Liisa Kuhi kaitseb doktoritööd „A contribution of biomarker collagen type II neoepitope C2C in urine to the diagnosis and prognosis of knee osteoarthritis“

29. augustil kell 14.00 kaitseb Liisa Kuhi doktoritööd „A contribution of biomarker collagen type II neoepitope C2C in urine to the diagnosis and prognosis of knee osteoarthritis“.
10.08.2022
#teadus #ühiskonnale
Tartu Ülikooli doktoritööde sari

Heigo Reima kaitseb doktoritööd „Colorectal cancer care and outcomes – evaluation and possibilities for improvement in Estonia“