Andres Tennus

GALERII. Konverents „Teaching the unteachable“ pakkus põnevaid ettekandeid tippteadlastelt

24.–25. mail toimub Tartu Ülikooli raamatukogus konverents „Teaching the unteachable“, mille keskmes on õpetamisoskused arstiõppe eri kontekstides.

Esimesel päeval sai kuulda plenaarettekandeid Nancy Weigle'ilt, Jonathan Fischerilt ja Grete Arrolt. Päeva teises pooles toimusid õpetamisteemalised töötoad, mida viisid läbi lisaks peaseinejatele Ruth Kalda ja Tatjana Meister ning Anu Sarv ja Helen Reim.

Kahepäevasel konverentsil tutvustavad nii Eesti praktikud-õppejõud kui ka Ameerika külalised meditsiini õpetamise tõenduspõhiseid lähenemisi. Konverents on praktilise suunitlusega: muu hulgas avastatakse töötubades meditsiinikeskse suhtlemise ja teiste teemade õpetamise ajakohaseid meetodeid.

Vaata konverentsi esimese päeva galeriid!

Rakubioloogia kõrgkooliõpik

Ilmus erakordselt mahukas eestikeelne kõrgkooliõpik „Rakubioloogia“

Tartu Ülikooli e-kursus "Ravimitest maakeeli" alustab 9. oktoobril

E-kursus „Ravimitest maakeeli“ annab väärtuslikud teadmised orienteerumaks infotulvas