Autor:
Erakogu

GALERII. "March Meeting 2023" tõi kokku üle 800 arstiüliõpilase üle kogu maailma

Image

1. –7. märtsil toimus Tallinnas Viru konverentsikeskuses Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi korraldatud tudengiorganisatsiooni International Federation of Medical Students’ Associationsi peaassamblee „March Meeting 2023“. Konverentsile tuli kohale üle 800 arstiteaduseüliõpilase 85 riigist.

"March Meeting 2023" peakorraldaja, arstiteaduse üliõpilane Elina Osi ütles, et konverentsinädal sai vastu võetud organisatsiooni tulevikusuunda määravaid seisukohti, õpitud uusi oskuseid põnevates töötubades ja tutvustatud välisvahetuse võimalusi liikmesriikides. "Loodi lugematu arv uusi tutvusi, sai tantsitud ja lõbusalt aega veedetud ning isegi lumesõda peetud. Esmajoones sai muidugi usinalt tööd tehtud meie kõigi ühise eesmärgi nimel, et igas maailma nurgas elaksid terved ja õnnelikud inimesed," rääkis Osi.

Elina Osi tunneb uhkust, et EAÜS-is on niivõrd palju entusiastlikke liikmeid, kes suudavad korraldada edukalt ühe aasta suurima konverentsi Eestis. "Suur tänu Tartu Ülikoolile ja meditsiiniteaduste valdkonnale, et suursündmuse korraldamist Eestis toetasite."

#õppimine #rahvusvaheline

Registreerimine kursusele "Research Methods for Clinical Trials"

Kursusele „Research Methods for Clinical Trials – A Short Course in Design and Managmenet of Clincial Trials“.
#rahvusvaheline
UTMEC2023

UTMEC: Teaching the unteachable

#koostöö #rahvusvaheline
Tartu Ülikooli delegatsioon Eesti Singapuri saatkonna töötajatega

Tartu Ülikooli delegatsioon külastas Singapuri ülikoole