Erakogu

GALERII. "March Meeting 2023" tõi kokku üle 800 arstiüliõpilase üle kogu maailma

March Meeting 2023

1. –7. märtsil toimus Tallinnas Viru konverentsikeskuses Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi korraldatud tudengiorganisatsiooni International Federation of Medical Students’ Associationsi peaassamblee „March Meeting 2023“. Konverentsile tuli kohale üle 800 arstiteaduseüliõpilase 85 riigist.

"March Meeting 2023" peakorraldaja, arstiteaduse üliõpilane Elina Osi ütles, et konverentsinädal sai vastu võetud organisatsiooni tulevikusuunda määravaid seisukohti, õpitud uusi oskuseid põnevates töötubades ja tutvustatud välisvahetuse võimalusi liikmesriikides. "Loodi lugematu arv uusi tutvusi, sai tantsitud ja lõbusalt aega veedetud ning isegi lumesõda peetud. Esmajoones sai muidugi usinalt tööd tehtud meie kõigi ühise eesmärgi nimel, et igas maailma nurgas elaksid terved ja õnnelikud inimesed," rääkis Osi.

Elina Osi tunneb uhkust, et EAÜS-is on niivõrd palju entusiastlikke liikmeid, kes suudavad korraldada edukalt ühe aasta suurima konverentsi Eestis. "Suur tänu Tartu Ülikoolile ja meditsiiniteaduste valdkonnale, et suursündmuse korraldamist Eestis toetasite."

CERN

Eesti täisliikmesus CERN-is laiendab Tartu Ülikooli teaduskoostöövõimalusi

Innovatsioon ja tulevikutehnoloogia

Euroopa innovatsioonivõrgustiku toetusvõimaluste infopäev