Projekt "Arstid tagasi tervishoidu" alustab taas

Tartu Ülikool on taas algatanud projekti, millega soovitakse tervishoidu tagasi kutsuda neid arstiharidusega inimesi, kes on seni töötanud teistes valdkondades.

"Arstid tagasi tervishoidu" projekt on suunatud arstidele, kes ei ole kantud Eesti tervishoiutöötajate registrisse, kuid sooviksid naasta praktilisse tervishoidu. Projekti raames korraldatakse praktika koos juhendamisega ning teoreetiline õppetöö eksamiks valmistumisel. Registrisse saamiseks on neil vaja sooritada eksam.

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond alustab täienduskoolitust arstidele, kel on Terviseameti tervishoiutöötajate registrisse üldarstina kandmiseks vajalik sooritada arsti teooria- ja praktikaeksam. Täienduskoolitus on mõeldud nendele Eestis arsti eriala omandanutele, kes ei ole erinevatel põhjustel tervishoiutöötajate registrisse kantud. Sotsiaalministeeriumi rahastatav projekt võimaldab läbi viia vajaliku praktika koos juhendamisega ning teoreetilise täienduskursuse eksamiteks valmistumisel. Projekt tagab stažöörile töötasu praktika perioodiks, juhendamise baasasutuses ning teoreetilise koolituse.

Projektis osaleda soovijail tuleb esitada 3. aprilliks 2022 meditsiiniteaduste valdkonna dekanaati aadressil Ravila 19 (Biomeedikum) avaldus, elulookirjeldus ning koopiad kvalifikatsiooni ja töötamist tõendavatest dokumentidest.

Täiendavat informatsiooni saab TÜ meditsiiniteaduste valdkonna dekanaadist residentuuri peaspetsialist Halja Sussilt.

Õppijad auditooriumis

Mitmesse mikrokraadiprogrammi kandideerimise tähtaega pikendati 28. jaanuarini

Tartu Ülikooli mikrokraadiprogramm "Farmakognoosia"

Farmakognoosia mikrokraadiprogramm