Harry Tiits

Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutuleku peol esinevad 2 Quick Start ja Justament, õhtut juhivad Andres Dvinjaninov ja Saara Pius

18. mail toimuval Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutulekul „Tagasi ülikooli“ esinevad 2 Quick Start, Justament, puhkpilliorkester Popsid ja DJ Kalev K. Peoõhtut juhivad Andres Dvinjaninov ja Saara Pius.

2 Quick Start
Ansambel 2 Quick Start (autor: 2 Quick Start)

Õhtuse peo loovjuht on lavastaja Tanel Jonas. „Kutsume kõiki vilistlasi leidma teed tagasi oma alma mater’i juurde, et ühiselt lendu tõusta. Kogu peoõhtu tuleb soe ja meeleolukas kohtumine vanade sõprade ja värskemate vilistlastega, kes hakkavad Eesti tulevikku kujundama,“ ütles Jonas.

Vilistlaste kokkutulek kestab terve päeva, mille esimeses pooles saab kohtuda õppejõudude ja endiste kursusekaaslastega, külastada armsaks saanud õppehooneid ja auditooriume ning võtta Tartu [eel]arvamusfestivalil osa ülikooli aruteludest. Kell 18 tervitab vilistlasi peahoone ees rektor ja algab ühislaulmine. Seejärel liigutakse üheskoos lõbusas rongkäigus ülikooli spordihoonesse peole.

Ansambel Justament
Ansambel Justament (autor: Justament)

Kuni jaanuari lõpuni on Piletitaskus müügil 25-eurosed sooduspiletid. Piletiostuga toetad vilistlaste kokkutuleku toimumist ja pääsed õhtusele peole.

Ülikool kutsub vilistlasi üles annetama ka Tartu Ülikooli seitsmenda samba fondi, mille eesmärk on toetada üliõpilasi nende õppe- ja teadustöös. Fondile andis selle asutamise ajal nime Tartu Ülikooli Sihtasutuse toonane patroon Lennart Meri, kes viitas seitsmendale sambale kui tarkusesambale. Loe lähemalt ja anneta sihtasutuse kodulehel.

Tartu Ülikooli vana anatoomikum

Vana anatoomikumi külastused