Kätriin Avarlaid

Meditsiiniteaduste valdkonna üliõpilaskogu sai töökaima meeskonna tiitli

13. detsembril peetud Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse jõulupeol tunnustati erinevaid tudengiorganisatsioone. Meditsiiniteaduste valdkonna üliõpilaskogu ehk MVÜK valiti kõige töökamaks meeskonnaks.

TÜÜE on tunnustust üle andes välja toonud: "MVÜK on olnud sügissemestri jooksul järjepidev ja edukas. Nad on reageerinud kiireloomulistele probleemidele ning enda tegevuskava optimistlikult täitnud."

Kõige töökama meeskonnatiitel anti TÜÜE poolt ka õppekvaliteedi töörühmale.

Meditsiiniteaduste valdkonna üliõpilaskogu on kõigi valdkonna üliõpilaste huve ja seisukohti kaitsev 5-liikmeline üksus Tartu Ülikoolis. MVÜKi peamine ülesanne on esindada valdkonna üliõpilaskonda ülikooli erinevates otsustusorganites.

Infotund: arstiteaduse õppekava praktiliste arstlike oskuste lõpueksam

21. mail kell 13–16 toimub Schmidti keskuses (ruumis 0088/0089) arstiteaduse õppekava praktiliste arstlike oskuste lõpueksami infotund

Doktoriõppe vabad kohad

Kuulutame välja vaba doktoriõppekoha doktoriõppe kolmandal aastal (vana õppekava).
mees loeb dokumenti

Uuest õppeaastast muutuvad tasuta õppimise tingimused