Semmelweisi Ülikooli kliinilise siirdemeditsiini programmi tutvustus

25. oktoobril külastab meditsiiniteaduste valdkonda Biomeedikumis Semmelweisi Ülikooli siirdemeditsiini keskuse juht Péter Hegyi.

Kohtumise eesmärgiks on tutvustada Semmelweisi ülikooli kliinilise siirdemeditsiini programmi ning jagada teadmisi ja kogemusi. Samuti on külaline väga huvitatud meditsiiniteaduste valdkonna doktoriõppesüsteemist, eriti kliinilistest programmidest. Pärast esitlust arutletakse ka koostöövõimaluste üle.

Semmelweisi Ülikooli siirdemeditsiini doktoriõppeprogrammi on saavutanud silmapaistev edu: kolme aasta jooksul on koolitusega liitunud 347 doktoranti 21 riigist. Praegu on kokku ilmunud 264 publikatsiooni, sh silmapaistvates ajakirjades nagu JAMAOncology, JAMAPediatrics, JAMANetworkOpen, LANCETeClinicalMedicine, Peridontology2000, Gastroenterology ja Critical Care. Programmi viiakse läbi paralleelselt Ungari keskkooliprogrammide ja väljapaistvate välisekspertide, sealhulgas Nobeli preemia laureaatide teadlastega.

Péter Hegyi on Semmelweisi ülikooli siirdemeditsiini keskuse (Centre for Translational Medicine - CTM) direktor ja Academia Europaea kliinilise ja veterinaaria osakonna juhataja. Siirdemeditsiini keskuse kohta saab lähemalt lugeda siit. Videokokkuvõte viimase 12 aasta kohta on siin.

Osalema on oodatud kõik valdkonna inimesed, keda huvitab Semmelweisi ülikooli kogemus siirdemeditsiiniuuringute vallas.

Kohtumine toimub 25. oktoobril kella 12 Biomeedikumis (Ravila 19-1038).
Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!