Andero Kalju

Konverents "TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad"

Tartu Ülikooli farmaatsia instituut koos Eesti Akadeemilise Farmaatsia Seltsiga korraldas konverentsi "TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad". Konverentsil räägiti lähemalt ravimite 3D-printimisest, haavainfektsioonide ravist, ravimite väiketootmisest ning paljust muust.

Kuvatõmmis

Konverents toimus 12. oktoobril 2022 Tartus aadressil Nooruse 1.

Kelli Solmelar-Duracz kaitseb doktoritööd „The molecular and cellular mechanisms of brain plasticity impairing factors”

27. augustil 2024 kell 15.00 kaitseb Kelli Solmelar-Duracz oma doktoritööd „The molecular and cellular mechanisms of brain plasticity impairing factors” („Aju plastilisust kahjustavate tegurite molekulaarsed ja rakulised mehhanismid”).
Tartu Ülikooli inimesed [eel]arvamusfestivalil

Arvamusfestivalil lööb Tartu Ülikoolist kaasa üle 30 inimese

Marite Punapart kaitseb doktoritööd „Effects of Valproate and Liraglutide in Rodent Models of Wolfram Syndrome: Emphasis on Transcriptomic Changes in the Renin-Angiotensin-Aldosterone System“

30. septembril kaitseb Marite Punapart oma doktoritööd „Effects of Valproate and Liraglutide in Rodent Models of Wolfram Syndrome: Emphasis on Transcriptomic Changes in the Renin-Angiotensin-Aldosterone System“.