Andero Kalju

Konverents "TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad"

Tartu Ülikooli farmaatsia instituut koos Eesti Akadeemilise Farmaatsia Seltsiga korraldas konverentsi "TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad". Konverentsil räägiti lähemalt ravimite 3D-printimisest, haavainfektsioonide ravist, ravimite väiketootmisest ning paljust muust.

Kuvatõmmis

Konverents toimus 12. oktoobril 2022 Tartus aadressil Nooruse 1.

Teaduskonverentsi publik

Ootame teese arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverentsile!

Tartu Ülikooli bio- ja siirdemeditsiini instituudi inimese geneetika õppetooli uuring koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinikuga näitas, et üllatavalt suurel osal viljatutest meestest on lapsena diagnoositud munandi laskumishäire. Õigeaegne sekkumine aitab tulevikus lahendada viljatusprobleeme ja ennetada haruldaste kasvajate riski.

Poisslaste munandite väärarengu varjus võib peituda hoopis tõsisem geneetiline arenguhäire

Tartu Ülikooli teadlased avastasid uue ravimikandidaadi agressiivse ajukasvajaga võitlemiseks