Foto:
Andero Kalju

Konverents "TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad" pakub põnevaid teemasid

OLULINE! Konverentsi osalejate piirarv on täis. Kõik, kes registreerivad alates 19.09.22 on ootejärjekorras ning osalemine konverentsil on võimalik ainult juhul, kui keegi loobub.

Tartu Ülikooli farmaatsia instituut koos Eesti Akadeemilise Farmaatsia Seltsiga korraldab konverentsi "TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad". Konverentsil räägitakse lähemalt ravimite 3D-printimisest, haavainfektsioonide ravist, ravimite väiketootmisest ning paljust muust.

Konverentsile saab registreeruda siin. Koolitusel osalemine annab seitse koolitustundi, registreerida saab kuni 5. oktoobrini.

Kava on leitav ka siit.

Image

Konverents toimub 12. oktoobril 2022 Tartus aadressil Nooruse 1 algusega kell 10.

Jalakäijad

Koroonaviirusevastased antikehad on olemas üle 90%-l täisealistest

27.09.2022
#teadus

Seminar: Dr Līga Zvejniece "Sigma-1 receptor: the intracellular target of neurodegenerative drugs"

You are welcome to the guest seminar by Dr Līga Zvejniece (Dr. med, PhD, leading researcher, Laboratory of Pharmaceutical Pharmacology, Latvian Institute of Organic Synthesis, Riga, Latvia).
23.09.2022
Unsplash

Tartu teadlased tõstavad loote kromosoomiuuringu tipptasemele

23.09.2022